Skip to main content

Borderlands (2024) - Cate Blanchett, Jack Black, Jamie Lee Curtis

Hodnotenie: Borderlands (2024) on IMDb

Obsah: Celovečerný akčný film Borderlands (2024) inšpirovaný podľa populárnej videohry odohrávajúci sa na opustenej fiktívnej planéte Pandora, kde ľudia hľadajú tajomnú relikviu. Film si zobral do rúk známy režisér Eli Roth (Hostel, Thanksgiving, The House with a Clock in Its Walls).

Hlavnou postavou je Lilith (Cate Blanchett), zvláštne tajomná lovkyňa odmien, ktorá sa neochotne vracia domov na Pandoru, označovanú za najchaotickejšiu planétu v celej galaxii. Jej úlohou je nájsť dcéru Atlasa (Edgar Ramírez), mocného vládcu. Lilith vytvára neočakávané spojenectvo s rôznorodou skupinou vyvrheľov – Rolandom (Kevin Hart), skúseným žoldnierom so svojím cieľom; Tiny Tinou (Ariana Greenblatt), divokou ničiteľkou; Kriegom (Florian Munteanu), Tinniným svalnatým ochrancom; Tannis (Jamie Lee Curtis), zvláštnou vedkyňou, ktorá videla všetko a Claptrapom (Jack Black), premúdretým robotom.

Títo nepravdepodobní hrdinovia sa musia spoločne postaviť proti cudzej rase a nebezpečným banditom, aby odhalili jedno z najväčších tajomstiev Pandory. Osud vesmíru by mohol byť v ich rukách – no budú bojovať nielen za svet, ale aj za vzájomné prežitie. Pripojte sa k nim a objavte svet Borderlands (2024), vytvorený na základe jednej z najpredávanejších herných franšíz všetkých čias.

Informácie o akčnom filme Borderlands (2024)

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Komédia

Réžia: Eli Roth

Hrajú: Cate Blanchett, Ariana Greenblatt, Haley Bennett, Jack Black, Jamie Lee Curtis, Gina Gershon, Kevin Hart, Bobby Lee, Edgar Ramírez, Florian Munteanu

Dĺžka filmu: N/A

Originálny názov: Borderlands (2024)

Slovenský názov:

Premiéra: 9. Augusta 2024

Galéria:

Borderlands (2024) Borderlands (2024) Borderlands (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com