Skip to main content

Deadpool & Wolverine (2024) - Ryan Reynolds, Hugh Jackman

Oficiálny Trailer

Teaser Trailer

Hodnotenie: Deadpool & Wolverine (2024) on IMDb

Obsah: Pozrite sa na prvý oficiálny teaser trailer Deadpool & Wolverine (2024), dávno očakávanú tretiu časť populárnej filmovej série Deadpool, v ktorej si Ryan Reynolds zahrá titulnú rolu bystro jazyčného, tvárou zohaveného mutanta s neuveriteľnou schopnosťou regenerácie. Deadpool sa po prvýkrát spoji s MCU (Marvel Cinematic Universe).

Réžiu filmu prevzal Shawn Levy, ktorý už predtým spolupracoval s Reynoldsom na Netflixovskej sci-fi komédii The Adam Project (2022) a blokbasterovej akčnej komédii Free Guy (2021).

Vo filme Deadpool & Wolverine (2024) môžu fanúšikovia očakávať dlho očakávané znovuzjednotenie, keď sa Deadpool spojí s Wolverineom, opäť hraným Hughom Jackmanom. Reynolds, ktorý s Jackmanom zdieľa priateľstvo aj v reálnom živote, túto spoluprácu naznačoval už roky. Navyše očakáva sa, že pripravovaný film bude plný prekvapivých Cameo rol, vrátane postáv z FOX Marvel universe.

Informácie o filme Deadpool & Wolverine (2024)

Žáner: Akčný, Komédia, Sci-Fi

Réžia: Shawn Levy

Hrajú: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Morena Baccarin, Jennifer Garner, Matthew Macfadyen, Emma Corrin, Patrick Stewart, Brianna Hildebrand

Dĺžka filmu: N/A

Originálny názov: Deadpool & Wolverine (2024)

Slovenský názov:

Premiéra: 26. Júla 2024

Galéria:

Deadpool & Wolverine (2024) Deadpool & Wolverine (2024) Deadpool & Wolverine (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com