Skip to main content

Godzilla x Kong: Nové imperium (2024) - Epický boj pokračuje!

Official Trailer 2

Official Trailer 1

Hodnotenie: Godzilla x Kong: The New Empire (2024) on IMDb

Obsah: Ak si si myslel, že Kong a Godzilla boli jedinými kolosálnymi monštrami o ktorých sme mali obavy, čaká ťa prekvapenie! Vzniká nová ríša obrovských opíc! A jedinou vecou, ktorá bráni zničeniu ľudstva je nepravdepodobné spojenectvo medzi dvoma ikonickými monštrami filmového sveta - King Kongom a Godzillou!

Vychutnajte oficiálny trailer pokračovania filmu s monštrami s názvom Godzilla x Kong: Nové imperium / Godzilla x Kong: The New Empire (2024). Tento film predstavuje siedmu časť a piatu v rade franšízy MonsterVerse od spoločnosti Legendary Pictures, ktorá teraz zahŕňa práve vysielaný originálny seriál Apple s názvom Monarch: Odkaz monster / Monarch: Legacy of Monsters (2023).

Nadchádzajúci film Godzilla x Kong: Nové imperium (2024) je priamy pokračovateľ dielu Godzilla vs. Kong z roku 2021 a prináša návrat Rebeccy Hall ako Dr. Ilene Andrews, Briana Tyreeho Henryho ako Bernie Hayes a Kaylee Hottle ako Jia. K obsadeniu sa pridáva Dan Stevens.

Godzilla x Kong: The New Empire (2024) má premiéru v kinách 12. apríla 2024.

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi

Réžia: Adam Wingard

Hrajú: Rebecca Hall, Dan Stevens, Rachel House, Brian Tyree Henry, Kaylee Hottle, Alex Ferns

Dĺžka filmu: 1hod 55min

Originálny názov: Godzilla x Kong: The New Empire (2024)

Slovenský názov: Godzilla x Kong: Nové imperium (2024)

Premiéra: 12. Apríla 2024

Galéria:

Godzilla x Kong: Nové imperium (2024) - Epický boj pokračuje! Godzilla x Kong: Nové imperium (2024) - Epický boj pokračuje! Godzilla x Kong: Nové imperium (2024) - Epický boj pokračuje!

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com