Skip to main content

Kill (2024) - jeden z najbrutálnejších filmov aké India kedy vyprodukovala !

Hodnotenie:  Kill (2023) on IMDb

Obsah: Po celosvetovom úspechu filmu RRR (Rise Roar Revolt) rastie záujem západného publika o nové, extravagantné akčné filmy z Indie. Nový ultra-násilný akčný film Kill (2024) by mohol uspokojiť tieto túžby, hoci môže tiež znepokojiť tých, ktorí sú citliví na krv a násilie.

Amrit (Lakshya) zistí, že jeho pravá láska Tulika (Tanya Maniktala) je zasnúbená proti svojej vôli a preto nasadne na vlak smerujúci do Dillí v odvážnom pokuse prekaziť nútené manželstvo. Keď však na vlak zaútočí banda zlodejov vedená nemilosrdným Fanim (Raghav Juyal), Amrit ich sám začne likvidovať, aby zachránil cestujúcich okolo seba, čím sa z bežnej cesty vlakom stane adrenalínový zážitok.

Kill (2024) mal premiéru minulý september na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte, kde získal druhé miesto v kategórii People's Choice Award: Midnight Madness.

Film získal silné pozitívne reakcie od kritikov, vrátane Variety, ktoré ho označili za jeden z najbrutálnejších filmov, aké India kedy vyprodukovala." Film režíroval a napísal Nikhil Nagesh Bhat a začne sa premietať v amerických kinách 4. júla 2024

Informácie o akčnom filme Kill (2024)

Žáner: Akčný, Krimi, Dráma

Réžia: Nikhil Nagesh Bhat

Hrajú: Lakshya, Raghav Juyal, Tanya Maniktala, Ashish Vidyarthi, Adrija Sinha, Parth Tiwari

Dĺžka filmu: 1hod 55min

Originálny názov: Kill (2024)

Slovenský názov: N/A

Premiéra: 4. Júla 2024

Galéria:

Kill (2024) Kill (2024) Kill (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com