Skip to main content

Opičí človek / Monkey Man (2024) - Dev Patel v podobe Johna Wicka !

Oficiálny Trailer #2

Oficiálny Trailer

Hodnotenie: Monkey Man (2024) on IMDb

Obsah: Od svojej prelomovej role vo filme Milionár z chatrče / Slumdog Millionaire (2028), ktorý získal Oscara v roku 2008, Dev Patel neustále preukazuje svoj pozoruhodný herecký talent. V roku 2016 bol nominovaný na Oscara za najlepšieho hereckého vedľajšieho herca za svoju rolu v dráme Lion (2016) a dostal významné uznanie za svoj herecký výkon vo fantasy filme Zelený rytier/ The Green Knight (2021).

Tento rok debutoval ako režisér a to dokonca vo filme o pomste plnom akcie! Film zdá sa čerpal inšpiráciu z Bourn: Agent bez minulosti / Bourne Identity (2002) a zahŕňa prvky pripomínajúce Johna Wicka. Všetko sa odohráva v elektrizujúcom indickom prostredí, inšpirovanom hinduistickou mytológiou.

Pozrite sa na prvý oficiálny trailer pre Opičí človek / Monkey Man (2024) sľubný režijný debut Deva Patela. Film produkuje Jordan Peele pod svojou produkčnou značkou Monkeypaw. Dev Patel má na tomto projekte viacero zásluh, pretože pôsobí aj ako spoluautor, herec a producent spoločne s Jordanom Peelom.

V Monkey Man (2024) hrá Dev Patel postavu Kida, mladého muža, ktorý sa živí zápasením v pivničnom bojovom klube. Každú noc si nasadzuje masku gorily a podstupuje bitky s populárnejšími bojovníkmi za peniaze. Kid, poháňaný hlboko zakoreneným hnevom sa vydáva na cestu pomsty proti korupčným vodcom, ktorí sú zodpovední za smrť jeho matky a neustále vykorisťovanie chudobných a bezmocných.

Informácie o akčnom filme Opičí človek (2024)

Žáner: Akčný, Thriller

Réžia: Dev Patel

Hrajú: Dev Patel, Sharlto Copley, Pitobash, Sobhita Dhulipala, Vipin Sharma, Sikandar Kher, Brahim Chab

Dĺžka filmu: 1hod 53min

Originálny názov: Monkey Man (2024)

Slovenský názov: Opičí človek (2024)

Premiéra: 5. Apríla 2024

Galéria:

Monkey Man (2024) Monkey Man (2024) Monkey Man (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com