Skip to main content

Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024) - Netflix - Eddie Murphy

Oficiálny Trailer

Teaser Trailer

Hodnotenie: Beverly Hills Cop: Axel F (2024) on IMDb

Obsah: Od posledného stretu s rýchlohovoriacim detroitským policajtom ubehlo takmer tri desaťročia, no konečne sa Eddie Murphy vracia na plátno vo filme Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024) z produkcie streamovacej spoločnosti Netflix. Detektív Axel Foley opäť hraným Eddie Murphym sa vracia na scénu v Beverly Hills.

Tentokrát sa príbeh zameriava na nečakané ohrozenie života jeho dcéry Jane (Taylour Paige). Foley sa bez váhania spojí s novým partnerom (Joseph Gordon-Levitt) a svojimi starými kamarátmi Billym Rosewoodom (Judge Reinhold) a Johnom Taggartom (John Ashton), aby odhalil spiknutie, ktoré hrozí jeho rodine.

V tomto novom pokračovaní sa Axel Foley ocitá tvárou v tvár nebezpečiu, ktoré presahuje hranice Beverly Hills. Film ponúka mix vyšetrovania, komédie, akcie a divákom prinesie pohľad na to ako sa Axel Foley vyrovnáva so zmenami v modernom svete a s novými partnermi na ceste za spravodlivosťou.

Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024) sa tak stáva viac než len pokračovaním kultového príbehu, stáva sa nostalgickým zážitkom pre fanúšikov pôvodného filmu, zatiaľ čo otvára dvere novým generáciám na spoznanie jedinečného štýlu Eddieho Murphyho vo svete akčných komédií.

Viac informácií o filme Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024)

Žáner: Akčný, Komédia, Krimi

Réžia: Mark Molloy

Hrajú: Eddie Murphy, Judge Reinhold, Kevin Bacon, Joseph Gordon-Levitt, Bronson Pinchot, Paul Reiser, John Ashton, Patricia Belcher

Dĺžka filmu:

Originálny názov: Beverly Hills Cop: Axel F (2024)

Slovenský názov: Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024)

Premiéra: Na Netflixe 3. Júla 2024

Galéria:

Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024) Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024) Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com