Skip to main content

Novinky na Prime Video v januári 2024

Novinky na Amazon Prime Video v januári 2024

Novinky na Prime Video v januári 2024

V januári 2024 na Prime Video prichádzajú novinky ako Hra doopravdy (2024), kde Emma skrýva pred manželom tajomstvo, že vedie dvojaký život nájomnej vrahyne. The Underdoggs (2024) film v ktorom Snoop Dogg trénuje deti americký futbal. Expats (2023) 6-dielna miniséria v hlavných úlohách s Nicole Kidman, Sarayu Blue a Ji-young Yoo.

Všetky novinky na Prime Video za mesiac január 2024 si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.


12. Januára

Hra doopravdy / Role Play (2024)

V nadchádzajúcom filme David Oyelowo preberá úlohu oddaného manžela, ktorý po večeri zistí, že jeho zdanlivo obyčajná manželka vedie dvojitý život ako nájomná vrahyňa...
Role Play (2023) on IMDb

19. Januára

Hazbin Hotel - Season 1 (2024)

Hazbin Hotel je animovaná hudobná komédia s hodnotením R, zasadená do prostredia pekla. Áno, čítaš správne! Toto dielo od Vivienne Medrano sleduje príbeh Charlie Morningstar, princeznej z pekla, ktorá sa snaží dosiahnuť zdanlivo nemožný cieľ rehabilitovať démonov a tým mierovým spôsobom znížiť preľudnenie vo svojom kráľovstve.
Hazbin Hotel (2024) on IMDb

23. Januára

Kevin James: Irregardless (2024)

Kevin James je späť a zábavnejší ako kedykoľvek predtým. Kevin James: Irregardless má premiéru 23. januára na Prime Video.

Veľmi očakávaný, rodinne pripravený špeciál Kevin James: Irregardless prináša veselý necenzúrovaný pohľad na rodičovstvo, manželstvo a starnutie. Ako to dokáže len James, pokrýva celý rad tém, od motivovania detí, aby odložili videohry až po to prečo neverí technológiám.
Kevin James: Irregardless (2024) on IMDb

25. Januára

The Underdoggs (2024)

V komédii The Underdoggs (2024) o športovom trénerstve Snoop Dogg hrá postavu Jaycena "Two Js" Jenningsa, vulgárneho bývalého hráča amerického futbalu, ktorý padne na dno a je odsúdený na verejno prospešné práce ako nový tréner futbalového tímu pre neposedný tím "pee-wee" vo svojom rodnom Los Angeles.
The Underdoggs (2024) on IMDb

26. Januára

Expats (2023)

Táto šesťdielna miniséria má vo hviezdnom obsadení Nicole Kidman, Sarayu Blue a Ji-young Yoo v roliach troch žien, ktoré opustili svoju krajinu a v Hongkongu si vytvorili domov, ale stále sa stretávajú s hlbokými pocitmi odcudzenia a sociálneho vylúčenia.
Expats (2023) on IMDb