Skip to main content

Ja, zloduch 4 / Despicable Me 4 (2024)

Nový oficiálny Trailer

Oficiálny Trailer

Hodnotenie: Despicable Me 4 (2024) on IMDb

Obsah: Ako jedna z najzárobkovejších, ak nie najväčších animovaných filmových franšíz v histórii sa Gru a jeho rodina chystajú na ďalšie vzrušujúce dobrodružstvo toto leto v dlho očakávanom Ja, zloduch 4 / Despicable Me 4 (2024). Jedná sa o šiesty diel tejto franšízy vrátane úspešných blockbustrov Minions.

V tomto novom diele animovanej komediálnej série Ja, zloduch 4 (2024), Steve Carrell opäť stvárňuje rolu hlasu Grua, bývalého zlého génia a milovaného rodinného muža. Kristen Wiig sa tiež vracia ako hlas Lucy, Gruovej lepšej polovice. Gru, Lucy a ich dcéry Margo (Miranda Cosgrove), Edith (Dana Gaier) a Agnes (Madison Polan) sa snažia prispôsobiť životu s najnovším prírastkom do rodiny, batoľaťom Gru Jr. Avšak ich životy vzali neočakávaný zvrat, keď Gru zistí, že jeho rodina je v nebezpečenstve, čo ich prinúti hľadať nové útočisko. Hrozba pochádza od Gruovho bývalého spolupracovníka, zákerného Maxima Le Mala (hlas Willa Ferrella), ktorý po úteku z väzenia hľadá odplatu za minulé krivdy.

Do obsadenia hlasových rolí sa pripája Sofia Vergara, ktorá prepožičiava hlas Valentine femme fatale priateľke Maxima Le Mala. Vo filme tiež zaznejú hlasové výkony od Joey King, Stephena Colberta, Chloe Fineman, s Pierrom Coffinom, ktorý sa vracia ako hlas Minions a Stevom Cooganom v úlohe Silasa Ramsbottoma.

Réžia je zverená veteránovi franšízy Chrisovi Renaudovi a Patrickovi Delagemu.

Informácie o animovanej rozprávke Ja, zloduch 4 (2024)

Žáner: Animovaný, Komédia

Réžia: Chris Renaud, Patrick Delage

Hrajú: Sofía Vergara, Joey King, Will Ferrell, Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Steve Coogan

Dĺžka filmu:

Originálny názov: Despicable Me 4 (2024)

Slovenský názov: Ja, zloduch 4 (2024)

Premiéra: 3. Júla 2024

Galéria:

Ja, zloduch 4 (2024) Ja, zloduch 4 (2024) Ja, zloduch 4 (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com