Skip to main content

Jednorožec Thelma / Thelma the Unicorn (2024) - Netflix

Hodnotenie:  Thelma the Unicorn (2024) on IMDb

Obsah: Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok s animovanou rozprávkou Jednorožec Thelma / Thelma the Unicorn (2024), ktorá prináša príbeh plný hudby a humoru. Tento očarujúci film rozpráva príbeh malého spievajúceho poníka menom Thelma, ktorý sníva o sláve a túži stať sa oslnivým jednorožcom.

Thelma, skromný hnedý poník má veľké ambície stať sa svetoznámou hudobnou hviezdou. Jej sny sa zrazu začnú napĺňať, keď sa v jedinečnom okamihu osudu premení na trblietavého, ružového jednorožca.

Avšak, život v žiari reflektorov nie je taký dokonalý ako si predstavovala. Jednorožec Thelma rýchlo zistí, že sláva a bohatstvo prinášajú aj svoje temné stránky.

Režisérom filmu je uznávaný Jared Hess, známy svojimi úspešnými komédiami Napoleon Dynamite a Nacho Libre, spolu s talentovanou animátorkou Lynn Wang, ktorá je známa prácou na seriáli Unikitty!

Film je adaptáciou bestsellerových kníh od Aarona Blabeyho a prináša úžasné hlasové obsadenie, vrátane speváčky a skladateľky Brittany Howard z kapely Alabama Shakes, ktorá prepožičala svoj hlas hlavnej postave Thelmy. Ďalšími hlasmi vo filme sú Will Forte, Jon Heder, Jemaine Clement, Edi Patterson, Sherry Cola, Hector Jimenez, Fred Armisen a Zach Galifianakis.

Informácie o animovanej rozprávke Jednorožec Thelma (2024)

Žáner: Animovaný, Dobrodružný, Komédia

Réžia: Jared Hess, Lynn Wang

Hrajú: Brittany Howard, Will Forte, Jon Heder, Daran Norris, David Michie, Betsy Sodaro

Dĺžka filmu: 1hod 33min

Originálny názov: Thelma the Unicorn (2024)

Slovenský názov: Jednorožec Thelma (2024)

Premiéra: Na Netflixe 17. Mája 2024

Galéria:

Jednorožec Thelma (2024) Jednorožec Thelma (2024) Jednorožec Thelma (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com