Skip to main content

Kung Fu Panda 4 (2024) - Návrat Dračieho Bojovníka - Oficiálny Trailer a Novinky!

Oficiálny Trailer

Hodnotenie: Kung Fu Panda 4 (2024) on IMDb

Obsah: Kung Fu Panda sa radí medzi najúspešnejšie animované franšízy v histórii a fanúšikovia sa teraz môžu tešiť, pretože tento epický príbeh sa vracia so štvrtým dielom, na ktorý sme všetci dlho čakali!

Vychutnajte si prvé zábery z oficiálneho traileru k animovanej rozprávke Kung Fu Panda 4 (2024), v ktorej sa Jack Black vrátil do role hlasu milovaného majstra kung fu pandy, Po.

V tomto novom animovanom filme Kung Fu Panda 4 (2024) sa Po vydáva na cestu, aby sa stal Duchovným vodcom Doliny pokoja. Avšak predtým, než prevezme túto úlohu musí nájsť svojho nástupcu, ktorý sa stane novým Dračím bojovníkom.

Nedávno sa na scéne objavila zlá a mocná čarodejnica menom Chameleon (Viola Davis) – drobný jašter, ktorý sa vie premeniť na akúkoľvek bytosť, veľkú alebo malú. Chameleona zvedavo sleduje Poovu palicu múdrosti, ktorá by jej poskytla moc znovu povolať všetkých majstrov zločincov, ktorých Po porazil a poslal do duchovného sveta. Po bude potrebovať pomoc a tú nachádza v rafinovanej líške, zlodejke menom Zhen (Awkwafina)...

Réžií sa ujali Mike Mitchell (Trolls, Shrek Forever After, The Lego Movie 2: The Second Part) a Stephanie Stine.

Informácie o animovanej rozprávke Kung Fu Panda 4 (2024)

Žáner: Animovaný, Komédia, Akčný

Réžia: Mike Mitchell, Stephanie Stine

Hrajú: Jack Black, Awkwafina, Ke Huy Quan, Bryan Cranston, Jackie Chan, Viola Davis, Ian McShane, Dustin Hoffman, James Hong

Dĺžka filmu:

Originálny názov: Kung Fu Panda 4 (2024)

Slovenský názov:

Premiéra: 8. Marca 2024

Galéria:

Kung Fu Panda 4 Kung Fu Panda 4 Kung Fu Panda 4

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com