Skip to main content

Novinky na Disney Plus, Marec 2024

Novinky na Disney Plus v marci 2024

Novinky na Disney Plus, Marec 2024

Disney Plus novinky za mesiac marec 2024 sú tu! Druhá séria sitcomu Neobyčajná / Extraordinary prichádza s ďalšími pútavými príbehmi a nekonečnými smiechom. Milovníci Taylor Swift sa nechajú unášať atmosférou koncertného filmu Taylor Swift - The Eras Tour (Taylor’s Version), ktorý je skutočným potešením pre fanúšikov. A to ešte nie je všetko! Pripravte sa na vzrušujúci návrat superhrdinov z univerza X-Men v obnovenej sérii X-Men '97 (2024), ktorý osloví srdcia nielen tých starších fanúšikov, ale aj nových priaznivcov. V sérii Renegátka Nell sa ponoríte do sveta najznámejšieho zločinca 18. storočia v Anglicku. Dokument Madu (2024) odhaľuje príbeh Anthonyho Madu, nigérijského chlapca, ktorý sa stal internetovou senzáciou svojím baletným umením na daždivých uliciach Lagosu.

Nenechajte si ujsť všetky tieto úžasné novinky na Disney Plus v marci 2024! Sledujte ich v nasledujúcom videu.

6. Marec

Neobyčajná / Extraordinary (Season 2) (2024) 

Druhá séria Neobyčajná / Extraordinary nadväzuje tam, kde prvá skončila sledujúca Jen (Máiréad Tyers) na jej ceste, keď sa prihlasuje ako klientka do "power" kliniky. Jen čoskoro zistí, že proces nájdenia svojej sily nie je taký jednoduchý ako si priala a ani v ostatných oblastiach života to nie je ľahká cesta. Jej priateľ Jizzlord (Luke Rollason) mal neočakávané zjavenie o svojej minulosti a Kash (Bilal Hasna) s Carrie (Sofia Oxenham) sa snažia byť úplne dospelí a dôstojní ohľadom svojho rozchodu čo nie je ľahké, keď stále žijú pod jednou strechou. Zdá sa, že Jen a partia sa stretávajú s novými úrovňami dospelosti a chaosu na ktoré nie sú pripravení.

 

15. Marec

Taylor Swift - The Eras Tour (Taylor’s Version)

Taylor Swift: The Eras Tour (Taylor's Version) sa začne streamovať 15. marca 2024, výhradne na Disney+. Koncertný film v plnej dĺžke prvýkrát zahŕňa skladbu "cardigan" a štyri ďalšie akustické skladby. Historický a kinematografický zážitok od 14-násobného držiteľa ceny GRAMMY, Taylor Swift: The Eras Tour, režírovaný Samom Wrenchom, zarobil viac ako 260 miliónov dolárov po celom svete na globálnom trhu s lístkami, čím sa stal najpredávanejším koncertným filmom všetkých čias.

 

20. Marec

X-Men ’97 (2024)

Ďalšou Disney Plus novinkou je X-Men '97 (2024), kde sa diváci opäť stretnú s neuveriteľnými X-Menmi, skupinou mutantov s nevídanými schopnosťami, ktorí sa brodia svetom plným strachu a odmietnutia. Tento seriál nadväzuje na animovanú show z deväťdesiatych rokov, kde X-Menovia zápasili s vylúčením, avšak zostávali verní Professorovi X a jeho snom o globálnej jednote a mieri.

 

29. Marec

Renegátka Nell / Renegade Nell (2024)

Bystrá a odvážna mladá žena obvinená z vraždy sa neočakávane stáva najznámejším zločincom 18. storočia v Anglicku. Keď sa objaví kúzelný duch menom Billy, Nell si uvedomí, že jej osud je väčší, než si myslela.

 

Madu (2024)

Madu (2024) sleduje 12-ročného Anthonyho Maduho ako opúšťa svoju rodinu a komunitu v Nigérii, aby študoval v jednej z najprestížnejších baletných škôl na svete v Anglicku. Nikdy predtým neopustil svoj dom mimo Lagosu a tak sa Anthony ocitne v novom svete, kde sa jeho najdivokejšie sny náhle stávajú dosiahnuteľnými.