Skip to main content

Eileen (2023) - Thomasin McKenzie, Anne Hathaway

Hodnotenie: Eileen (2023) on IMDb

Obsah: Pozrite si oficiálny trailer k filmu Eileen (2023), novému psychologickému thrilleru, ktorý preskúma postupne sa rozpadajúce priateľstvo medzi mladou naivnou sekretárkou a staršou okúzľujúcou terapeutkou.

V hlavných úlohách sa predstaví Thomasin McKenzie (Posledná noc v Soho) spolu s držiteľkou Oscara Anne Hathaway. Tento nadchádzajúci film sa odohráva v drsnom zimnom prostredí v Massachusetts v roku 1964. Poskytuje ideálnu atmosféru pre napínavý thriller, ktorý sleduje príbeh Eileen (Thomasin McKenzie) mladej ženy, ktorá prijme miesto sekretárky v miestnej väznici. Čoskoro sa stretne s Rebeccou (Anne Hathaway), psychologičkou vo väznici. Ich začínajúce sa priateľstvo naberie záhadný zvrat, keď Rebecca odhalí temné tajomstvo a vtiahne Eileen so sebou.

Toto je druhý celovečerný režijný pokus Williama Oldroyda, ktorý je známy svojou prácou na britskej dráme s názvom Lady Macbeth (2016), kde sa bravúrne predstavila Florence Pugh.

Informácie o filme Eileen (2023) 

Žáner: Dráma, Mysteriózny, Thriller

Réžia: William Oldroyd

Hrajú: Thomasin McKenzie, Anne Hathaway, Shea Whigham, Sam Nivola, Siobhan Fallon Hogan Siobhan Fallon, Tonye Patano, William Hill

Dĺžka filmu: 1hod 37min

Originálny názov: Eileen (2023)

Slovenský názov:

Premiéra: 1. Decembra 2023

Galéria:

Eileen (2023) Eileen (2023) Eileen (2023)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com