Skip to main content

Baghead (2023) - Horor s Freya Allan (The Witcher / Zaklínač)

Hodnotenie: Baghead (2023) on IMDb

Obsah: Hlasy mŕtvych / Baghead (2023) je nadprirodzený horor v hlavnej úlohe s Freyou Allan, známou zo seriálu Zaklínač / The Witcher od Netflixu.

Po smrti svojho odcudzeného otca (Peter Mullan) sa Iris (Freya Allan) dozvie, že zdedila zanedbanú starú krčmu. Cestuje do Berlína, aby identifikovala telo svojho otca a stretla sa so zástupcom na záležitosti dedičstva (Ned Dennehy). Iris ani netuší, že spolu s krčmou zdedila aj Bagheada, nadprirodzenú bytosť schopnú meniť svoj tvaru na podobu mŕtvych.

Dve tisíc v hotovosti za dve minúty s touto bytosťou stačia, aby si zúfalí blízki uľavili od svojho zármutku. Neil (Jeremy Irvine), ktorý prišiel o svoju ženu je prvým zákazníkom Iris. Podobne ako jej otec aj Iris sa necháva zlákať využitím schopností bytosti a pomáha zúfalým ľuďom za odmenu. Čoskoro však zistí, že porušenie pravidla dvoch minút môže mať desivé následky. Spolu so svojou najlepšou kamarátkou Katie (Ruby Barker) sa Iris musí popasovať s udržiavaním kontroly nad Bagheadom a zistiť ako ho zničiť, skôr než on zničí ich.

Informácie o filme Baghead (2023)

Žáner: Horor

Réžia: Alberto Corredor

Hrajú: Freya Allan, Peter Mullan, Saffron Burrows, Ned Dennehy, Jeremy Irvine, Julika Jenkins

Dĺžka filmu: 1hod 34min

Originálny názov: Baghead (2023)

Slovenský názov: Hlasy mŕtvych (2023)

Premiéra: 5. Apríla 2024

Galéria:

Baghead (2023) Baghead (2023) Baghead (2023)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com