Skip to main content

Strážci / The Watchers (2024) - Dakota Fanning, Georgina Campbell

Hodnotenie: The Watchers (2024) on IMDb

Obsah: Dakota Fanning sa ocitá uväznená pod zlovestným dohľadom tajomných bytostí v prvom oficiálnom teaser traileri k filmu Strážci / The Watchers (2024).

V tomto novom nadprirodzenom horor - fantasy, podľa hororového románu od A.M. Shine, Fanning stvárňuje Minu, 28-ročnú umelkyňu uviaznutú v pustých lesoch západného Írska. Hľadajúc útočisko, neúmyselne sa ocitá uväznená vedľa troch náhodných cudzincov v sklenenej klietke. Ako padá noc, Mina a jej spoluväzni si uvedomujú chladivú skutočnosť, že sú sledovaní a prenasledovaní zlovestnými entitami. Teraz sa musia vysporiadať s otázkou, ako utiecť?

Majster napätia M. Night Shyamalan (Šiesty zmysel, Znamenie) prináša svoje filmové znalosti do fantasy hororu Strážci / The Watchers (2024) ako producent. Avšak tento film označuje režisérsky debut M. Nightovej dcéry Ishany Night Shyamalan, ktorá projekt napísala aj režírovala. Ishana už preukázala svoje talenty v priemysle, keď predtým pracovala na otcovom hororovom seriáli pre Apple Tv Servant, kde pôsobila ako producentka a režisérka niekoľkých epizód.

Informácie o filme Strážci (2024)

Žáner: Fantasy, Horor, Mysteriózny

Réžia: Ishana Shyamalan

Hrajú: Dakota Fanning, Georgina Campbell, Olwen Fouéré, Siobhan Hewlett, Alistair Brammer, Hannah Howland

Dĺžka filmu: N/A

Originálny názov: The Watchers (2024)

Slovenský názov: Strážci (2024)

Premiéra: 7. Júna 2024

Galéria:

Strážci (2024) Strážci (2024) Strážci (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com