Skip to main content

The Strangers: Chapter 1 (2024) - Madelaine Petsch, Froy Gutierrez

Hodnotenie: The Strangers: Chapter 1 (2024) on IMDb

Obsah: Víkendový útek, ktorý mal byť pre pár príjemným odpočinkom rýchlo naberie krvavý obrat, keď na ich osamotenú chatu dorazia nepozvaní cudzinci.

Pozrite sa na prvý oficiálny trailer k hororu The Strangers: Chapter 1 (2024), úvodnému dielu plánovanej hororovej série inšpirovanej kultovým thrillerom z roku 2008 od Bryana Bertina, ktorý sa zameriava na vraždy a násilné vniknutie do domácností. Tentokrát sa skúsený režisér akčných filmov Renny Harlin (Cliffhanger, Die Hard 2, Deep Blue Sea) chopil réžie tejto ambicióznej trojdielnej reinterpretácie.

V hlavných úlohách The Strangers: Chapter 1 (2024) uvidíme Madelaine Petsch a Froy Gutierrez, mladý pár hľadajúci útočisko na odľahlej chate v zdanlivo obyčajnej horskej dedine po tom, čo zažijú problémy s autom. Ich životy však visia na vlásku, keď si uvedomia, že do ich prenajatého útočiska sa vlámali tri tajomné postavy skryté za rôznymi desivými maskami. Čo nasleduje je závratná bitka o prežitie, kedy sa pár musí postaviť hrozivým votrelcom.

Informácie o filme The Strangers: Chapter 1 (2024)

Žáner: Horor

Réžia: Renny Harlin

Hrajú: Madelaine Petsch, Froy Gutierrez, Rachel Shenton, Gabriel Basso, Richard Brake, Ella Bruccoleri, Ema Horvath, George Young

Dĺžka filmu: N/A

Originálny názov: The Strangers: Chapter 1 (2024)

Slovenský názov:

Premiéra: 17. Mája 2024

Galéria:

The Strangers: Chapter 1 (2024) The Strangers: Chapter 1 (2024) The Strangers: Chapter 1 (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com