Skip to main content

Imaginárny priatelia / Imaginary Friends / IF (2024)

Hodnotenie: IF (2024) on IMDb

Obsah: Pozrite si prvý oficiálny teaser trailer pre komediálny film Imaginárny priatelia / Imaginary Friends / IF (2024) režírovaný a napísaný Johnom Krasinskim, s Ryanom Reynoldsom a Cailey Fleming v úlohe nepravdepodobného dua, ktoré sa zblíži po objavení skrytého sveta imaginárnych priateľov známych ako IFs.

V tomto filme mladá Bea (Cailey Fleming) zistí, že má schopnosť vidieť všetkých imaginárnych priateľov v skutočnom svete. A tak sa rozhodne zorganizovať misiu znovu spojenia ľudí so svojimi zabudnutými IFs za pomoci svojho suseda zhora (Ryan Reynolds), ktorý sa tiež nedávno stretol so svojím imaginárnym priateľom z detstva, obrovským fialovým monštrom (Steve Carell). Obaja sa vydajú na magické dobrodružstvo, aby znovu spojili zabudnutých IFs s deťmi.

Imaginárny priatelia (2024) sa môže pochváliť silným hereckým obsadením vrátane Fiona Shaw, Bobby Moynihan a Alan Kim, a vo svojich úlohách majú hlas IFs Phoebe Waller-Bridge, Louis Gossett Jr., Emily Blunt, Matt Damon, Maya Rudolph, Jon Stewart, Sam Rockwell, Sebastian Maniscalco, Christopher Meloni, Richard Jenkins a Awkwafina.

Informácie o filme Imaginárny priatelia (2024)

Žáner: Komédia, Rodinný, Dráma

Réžia: John Krasinski

Hrajú: Ryan Reynolds, Matt Damon, Emily Blunt, Phoebe Waller-Bridge, Sam Rockwell, John Krasinski, Steve Carell, Vince Vaughn, Awkwafina

Dĺžka filmu: 1hod 44min

Originálny názov: Imaginary Friends / If (2024)

Slovenský názov: Imaginárny priatelia (2024)

Premiéra: 17. Mája 2024

Galéria:

Imaginárny priatelia (2024) Imaginárny priatelia (2024) Imaginárny priatelia (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com