Skip to main content

Ricky Stanicky (2024) - Prime Video - Zac Efron, John Cena

Hodnotenie: Ricky Stanicky (2024) on IMDb

Obsah: Pozrite sa na prvý oficiálny trailer Ricky Stanicky (2024) s hlavnými hviezdami Zacom Efronom, Jermainom Fowlerom, Andrewom Santinom a Johnom Cenou. Réžií sa ujal Peter Farrelly známym vďaka filmom Blbý a blbší (1994), Zelená kniha (2018), Niečo na tej Mary je (1998).

V tejto novej neuveriteľnej komédii stvárňujú Zac Efron, Jermaine Fowler a Andrew Santino troch kamarátov z detstva, ktorí si po rokoch udržujú malé klamstvo. Zdá sa, že vymysleli imaginárneho najlepšieho priateľa menom Ricky Stanicky, ktorý im pomáha uniknúť z nežiaducich situácií.

Kedykoľvek sa ocitnú uväznení v nudných rodinných povinnostiach alebo nárekoch manželského života, pohodlne zvalia vinu na svojho vymysleného kamaráta Ricky Stanickyho, ktorý vždy zdanlivo vyžaduje ich okamžitú pozornosť. Keď však začnú ich priatelia a blízki pochybovať o existencii Ricky Stanickyho, trio vymyslí absurdný plán. Najmú vyhoreného imitátora, aby priviedol Ricky Stanickyho k životu. Na ich prekvapenie však nepredvídateľný a chaotický "skutočný" Ricky Stanicky ovplyvní ich osobné životy ešte viac.

Informácie o komédií Ricky Stanicky (2024)

Žáner: Komédia

Réžia: Peter Farrelly

Hrajú: Zac Efron, John Cena, Andrew Santino, Anja Savcic, William H. Macy, Nathan Jones, Lex Scott Davis

Dĺžka filmu:

Originálny názov: Ricky Stanicky (2024)

Slovenský názov:

Premiéra: Na Prime Video 7. Marca 2024

Galéria:

Ricky Stanicky (2024) Ricky Stanicky (2024) Ricky Stanicky (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com