Skip to main content

Chudiatko / Poor Things (2023) - Emma Stone, Willem Dafoe

Hodnotenie: Poor Things (2023) on IMDb 

Obsah: Neuveriteľný príbeh a fantastický vývoj Belly Baxterovej (Emma Stone), mladej ženy, ktorú priviedol späť k životu skvelý a neortodoxný vedec Dr. Godwin Baxter (Willem Dafoe).

V tomto nadchádzajúcom fantasy filme Chudiatko / Poor Things (2023) nám uznávaný režisér Yorgos Lanthimos prináša príbeh, v ktorom držiteľka Oscara Emma Stone stvárňuje postavu novo vytvorenej ženskej bytosti s pôvodom podobným Frankensteinovi, ktorá sa vydáva na cestu sebapoznania.

Po úspešnej premiére na tohtoročnom Benátskom filmovom festivale, kde získal prestížneho Zlatého leva vyvolal špekulácie o Oscaroch.Film Chudiatko (2023) teraz dostal svoj oficiálny finálny trailer, ktorý nám ukazuje pohľad na Emmu Stone ako Bellu.

Sledujte Bellu, novo vzniknutú ženskú bytosť ako získava sebauvedomenie a nezávislosť pri odhaľovaní vlastnej identity a skúmaní svojej sexuality.

Yorgos Lanthimos, uznávaný grécky filmár známy pre spoluprácu s Emmou Stone v The Favourite a svoju prácu na surreálnych temných komédiách ako Dogtooth a The Lobster, režíruje tento pútavý film, v ktorom Emma Stone tiež pôsobí ako producentka.

Informácie o filme Chudiatko (2023)

Žáner: Romantický, Sci-Fi

Réžia: Yorgos Lanthimos

Hrajú: Emma Stone, Willem Dafoe, Mark Ruffalo, Margaret Qualley, Christopher Abbott, Charlie Hiscock

Dĺžka filmu: 2hod 22min

Originálny názov: Poor Things (2023)

Slovenský názov: Chudiatko (2023)

Český názov: Chudáčci (2023)

Premiéra: 8. septembra 2023

Galéria:

Poor Things (2023) Poor Things (2023) Poor Things (2023)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com