Skip to main content

Zatratená krvavá láska / Love Lies Bleeding (2024) - Kristen Stewart

Hodnotenie: Love Lies Bleeding (2024) on IMDb

Obsah: Pozrite sa na prvý oficiálny trailer k Zatratená krvavá láska / Love Lies Bleeding (2024) filmu, ktorý vzdoruje žánrovým hraniciam a ktorý je nasiaknutý retro prvkami. Tento film je druhým projektom rastúcej britskej filmárky Rose Glass, známej pre svoj debut s uznávaným britským psychologickým hororom z roku 2019 Saint Maud.

Vo filme Zatratená krvavá láska (2024) preberá Kristen Stewart rolu Lou, skromnej manažérky posilňovne v Las Vegas, ktorá nadviaže vzťah s Jackie, ambicióznou kulturistkou z Oklahomy stvárnenou Katy O'Brian (Ant-Man and the Wasp: Quantumania, The Mandalorian). Ich rozvíjajúci sa láskyplný príbeh naberie neočakávaný obrat, keď čelia krutej realite temného podsvetia Las Vegas, kde Louina vlastná rodina má väzby na nelegálne zbrane a obchod s nimi.

Ed Harris predvádzajúc výrazný vzhľad vyschnutého hippie, hrá úlohu mozgu týchto nelegálnych aktivít. Vo filme sa objaví aj Dave Franco, spolu s Jenou Malone a Annou Baryshnikovou.

Film má svetovú premiéru na Sundance Film Festivale a potom bude uvedený do kín 8. marca prostredníctvom A24 Films.

Informácie o filme Zatratená krvavá láska (2024)

Žáner: Thriller, Dráma, Akčný

Réžia: Rose Glass

Hrajú: Kristen Stewart, Jena Malone, Ed Harris, Katy M. O'Brian, Dave Franco, Anna Baryshnikov, Keith Jardine, David DeLao

Dĺžka filmu: 1hod 44min

Originálny názov: Love Lies Bleeding (2024)

Slovenský názov: Zatratená krvavá láska (2024)

Premiéra: 8. Marca 2024

Galéria:

Love Lies Bleeding (2024) Love Lies Bleeding (2024) Love Lies Bleeding (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com