Skip to main content

Banda / The Boys (2024) - Season 4 - čo nás čaká ďalej? Pripravte sa na šialenstvo na Prime Video

Hodnotenie: The Boys (2019) on IMDb

Obsah: Pripravte sa na vzrušujúci zážitok, pretože ultra-násilná satirická super-hrdinská séria Banda / The Boys (2024) - Season 4 od Amazonu sa rozhodla na Prime Video nespomaľovať, práve naopak chystá sa na ešte väčšiu divočinu.

Pozrite si oficiálny teaser trailer dlho očakávanej štvrtej série Banda / The Boys (2024), v ktorej sa Antony Starr vracia ako svetovo preslávený superhrdina Homelander, ktorý skrýva temné tajomstvo ako vražedný psychopat. Naposledy sme ho videli ako verejne odhaľuje svoje vražedné sklony stávajúc sa symbolom chaosu a spoločenskej neistoty.

Karl Urban opäť zastáva rolu proti superhrdinského vigilanta Billyho Butchera, ktorý má už len pár mesiacov do konca života, stratil syna a aj svoju pozíciu vedúceho The Boys. Zvyšok tímu má plné zuby jeho klamstiev. Sústredenie sa musí zdvihnúť na novú úroveň, pretože hrozby sú väčšie než kedykoľvek predtým a tím musí nájsť spôsob ako spolupracovať a zachrániť svet kým nie je príliš neskoro.

Štvrtá séria predstavuje nové tváre v obsadení, vrátane Susan Heyward ako Sister Sage, Valorie Curry ako Firecracker a Claudia Doumit sa vracia ako kongresmanka Victoria Neuman. Erin Moriarty a Jack Quaid sa tiež vracajú ako Starlight a Hughie, spolu s Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capon, Colby Minifie a Karen Fukuhara.

Čo sa odohráva vo svete a kde je pravda o najväčšom superhrdinovi Homelanderovi, ktorý je vražedný psychopat? A keď sa spojí s mladým chlapcom, ktorý môže byť ešte nebezpečnejší... čo nás čaká ďalej? Pripravte sa na šialenstvo.

Žáner: Akčný, Komédia, Krimi

Réžia: N/A

Hrajú: Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell

Dĺžka filmu: 1 hod

Originálny názov: The Boys (2024) - Season 4

Slovenský názov: Banda (2024) - Séria 4

Premiéra: Na Prime Video 2024

Galéria:

The Boys (2024) - Season 4 The Boys (2024) - Season 4 The Boys (2024) - Season 4

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com