Skip to main content

Gentlemani (2024) - Netflix - Guy Ritchie, Theo James

Oficiálny Trailer

Teaser Trailer

Hodnotenie: The Gentlemen (2024) on IMDb

Obsah: Pozrite si prvý oficiálny teaser trailer k pripravovanému netflix akčnému seriálu Gentlemani (2024) od známeho režiséra Guya Ritchieho (The Covenant, Operation Fortune: Ruse de Guerre, Wrath of Man, The Man from U.N.C.L.E. )

Guy Ritchieho film The Gentlemen (2019) sa na konci roka 2019 a začiatkom roka 2020 nenápadne stal solídnym hitom a zarobil takmer 120 miliónov dolárov po celom svete. Každopádne film urobil dostatočne veľký dojem, že sa Netflix rozhodol dať Ritchiemu zelenú pre odnož televízneho seriálu, ktorý bude mať premiéru v Marci 2024. Sám Ritchie vytvoril šou a režíroval prvé dve epizódy.

Eddie Horniman (Theo James) nečakane zdedí rozsiahly vidiecky statok po svojom otcovi, kde odhalí, že je súčasťou utajeného obchodu s marihuanou. Navyše nebezpeční gangstri z britského zločineckého podsvetia sa usilujú o svoj podiel na tomto obchode. Eddie pevne odhodlaný oslobodiť svoju rodinu, začne hrať tvrdú hru s týmito zločincami. Keď sa však nechá vtiahnuť do sveta kriminality, začne jej prichádzať na chuť.

Informácie o Netflix seriály Gentlemani (2024)

Žáner: Akčný, Krimi, Komédia

Tvorca: Guy Ritchie

Hrajú: Theo James, Kaya Scodelario, Daniel Ings, Shane Walker, Joely Richardson, Vinnie Jones, Max Beesley, Christian Di Sciullo

Dĺžka seriálu: 1hod

Počet epizód: 8

Originálny názov: The Gentlemen (2024)

Slovenský názov: Gentlemani (2024)

Premiéra: Na Netflixe v Marci 2024

Galéria:

Gentlemani (2024) Gentlemani (2024) Gentlemani (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com