Skip to main content

Problém troch telies / 3 Body Problem (2024) - Netflix

Final Trailer

Oficiálny Trailer

Hodnotenie: 3 Body Problem (2024) on IMDb

Obsah: Netflix odhalil oficiálny trailer pre nový pripravovaný sci-fi seriál Problém troch telies / 3 Body Problem (2024) založený na nesmierne populárnej trilógii sci-fi kníh The Three-Body Problem od čínskeho autora Liu Cixin.

Výkonnými producentmi sú Davido Benioff a D.B. Weiss, víťazmi ceny Emmy a showrunneri série Hra o tróny. Tento seriál od Netflixu preniká do rozprávania o ohromujúcom zistení ľudstva, že nie sme sami v kozme.

Príbeh Problém troch telies (2024) sa začína okolo mladej ženy, ktorej osudné rozhodnutie v 60. rokoch minulého storočia v Číne zasiahlo nielen do jej života, ale vytvorilo aj nezvratné následky v čase a priestore. Toto rozhodnutie napokon ovplyvnilo skupinu vynikajúcich súčasných vedcov, ktorí sa teraz ocitli v strede nečakaných udalostí. Keď sa pred ich očami začínajú rozplývať základné prírodné zákony, päť bývalých kolegov sa znovu spája, aby čelili naliehavej a nepredstaviteľnej hrozbe, ktorá ohrozuje nielen ich, ale aj celé ľudstvo.

S premiérou naplánovanou na 21. marca tento epický sci-fi seriál sľubuje dobrodružstvo, napätie a ohromujúce odhalenia, ktoré presahujú hranice času a priestoru.

Informácie o sci-fi seriály Problém troch telies (2024)

Žáner: Sci-Fi, Fantasy, Dobrodružný, Dráma

Tvorca: Alexander Woo

Hrajú: Saamer Usmani, Marlo Kelly, Jess Hong, Jovan Adepo, Rosalind Chao, Sea Shimooka, John Bradley, Eiza González

Dĺžka epizódy: 1hod

Počet epizód: 8

Originálny názov: 3 Body Problem (2024)

Slovenský názov: Problém troch telies (2024)

Premiéra: Na Netflixe 21. Marca 2024

Galéria:

Problém troch telies (2024) Problém troch telies (2024) Problém troch telies (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com