Skip to main content

The New Look (2024) - Apple Tv Plus - Ben Mendelsohn, Juliette Binoche

Hodnotenie: The New Look (2024) on IMDb

Obsah: Pozrite sa na prvý oficiálny trailer k novému seriálu od Apple The New Look (2024), ktorý dramatizuje vznik prelomovej módnej kolekcie "new look" Christiana Diora z roku 1947. Dior neskôr založil jeden z popredných módnych domov sveta.

Od Todda A. Kesslera, spoluautora známych televíznych drám (Damages, Bloodline) prichádza nový historický seriál, ktorý sa ponára do sveta módy v Paríži v 40. rokoch. V ktorom držiteľ ceny Emmy Ben Mendelsohn stvárňuje ikonického francúzskeho návrhára Christiana Diora.

Dej sa odohráva v období nacistickej okupácie Paríža počas druhej svetovej vojny. The New Look sa sústredí na kľúčový okamih 20. storočia, keď francúzske mesto viedlo svet späť k životu prostredníctvom svojej módnej ikony Christiana Diora. S jeho ikonickými módnymi návrhmi stúpa Dior k sláve, pričom nadvláda Coco Chanel (Juliette Binoche), ako najslávnejšieho svetového návrhára je ohrozená. Príbeh spája prekvapivé osudy Diorových súperov od Chanel po Pierra Balmaina, Cristobala Balenciagu a poskytuje ohromujúci pohľad do ateliéru návrhov a odevov vytvorených Christianom Diorom.

Informácie o seriály The New Look (2024)

Žáner: Životopisný, Dráma, Historický

Réžia: Todda A. Kessler

Hrajú: Ben Mendelsohn, Juliette Binoche, David Kammenos, Glenn Close, Hélène Cardona, John Malkovich, Michael Carter, Maisie Williams

Dĺžka filmu: 1 hod

Originálny názov: The New Look (2024)

Slovenský názov:

Premiéra: Na Apple Tv Plus 14. Februára 2024

Galéria:

The New Look (2024) The New Look (2024) The New Look (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com