Skip to main content

The Spiderwick Chronicles (2024) - The Roku Channel - Christian Slater

Oficiálny Trailer

Teaser Trailer

Hodnotenie: The Spiderwick Chronicles (2024) on IMDb

Obsah: Pozrite si oficiálny trailer na The Spiderwick Chronicles (2024), netrpezlivo očakávanú streamovanú sériu upravenú podľa obľúbenej série detských fantasy kníh od Tonyho DiTerlizziho a Holly Black.

Helen (Joy Bryant) a jej deti, 15-ročné dvojičky Jared (Lyon Daniels), Simon (Noah Cottrell) a ich sestra Mallory (Mychala Lee) sa presťahujú do rodného domu Spiderwick. Pre Jareda začne dobrodružstvo, keď objaví boggarta, čím si uvedomí, že magické bytosti existujú v skutočnom svete! Ale iba jeho prateta Lucinda mu verí. Lucinda nalieha na Jareda, aby našiel zápisník svojho otca - sprievodcu kúzelnými bytosťami a chránil ho pred temným Ogerom Mulgarathom, ktorý hľadá moc nad magickým svetom.

Pripojte sa k tomuto úžasnému dobrodružstvu a sledujte ako Jared a jeho rodina čelia nebezpečenstvu a objavujú tajomstvá, ktoré sú ukryté v domácej knižnici Spiderwickovcov. Exkluzívne dostupné na Roku Channel od 19. apríla 2024.

Informácie o seriály The Spiderwick Chronicles (2024)

Žáner: Fantasy, Dobrodružný

Réžia: Kat Coiro, Amanda Row

Hrajú: Christian Slater, Mellany Barros, Dylan Bruce, Hunter Dillon, Joy Bryant, Lyon Daniels, Momona Tamada, Noah Cottrell

Dĺžka epizódy: 50min

Počet epizód: 8

Originálny názov: The Spiderwick Chronicles (2024)

Slovenský názov:

Premiéra: Na The Roku Channel 19. Apríla 2024

Galéria:

The Spiderwick Chronicles (2024) The Spiderwick Chronicles (2024) The Spiderwick Chronicles (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com