Skip to main content

Those About to Die (2024) - Peacock - Anthony Hopkins

Trailer #2

Oficiálny trailer

Hodnotenie:  Those About to Die (2024) on IMDb

Obsah: Those About to Die (2024) je pripravovaný historický seriál od režiséra ( niekoľko epizód) a výkonného producenta Rolanda Emmericha (Independence Day, The Day After Tomorrow) . Premiéra je naplánovaná na 18. júla 2024 na streamovacej platforme Peacock, len pár dní pred začiatkom Olympijských hier v Paríži 2024. V hlavnej úlohe rímskeho cisára Vespasiana sa predstaví držiteľ Oscara Anthony Hopkins a v seriáli účinkujú aj Iwana Rheona, Jojo Macariho, Gabrielly Pession, Dimitriho Leonidasa, Toma Hughesa, Johannesa Haukura Johannessona a Sary Martins.

Those About to Die (2024) je historický, dramatický seriál zasadený do skorumpovaného sveta gladiátorských súbojov v starovekom Ríme. Seriál odhaľuje málo známe aspekty rímskej spoločnosti, kde krv a šport boli hlavnými prostriedkami na uspokojenie túžob davov. Príbeh sleduje skupinu postáv z rôznych kútov Rímskej ríše, ktoré sa stretávajú na križovatke športu, politiky a dynastií. Diváci môžu očakávať drsný a realistický pohľad na staroveký Rím, plný intríg, moci a krvavých súbojov.

Informácie o seriály Those About to Die (2024)

Žáner: Akčný, Dráma, Historický

Réžia: Roland Emmerich, Marco Kreuzpaintner

Hrajú: Anthony Hopkins, Mia McGovern Zaini, Giulia Nunnari, Victor von Schirach, Gonçalo Almeida, Kyle Rowe, Theodore max Gravina Theodore, Angeliqa Devi, Daniel Stisen

Dĺžka epizódy: 50min

Počet epizód: 10

Originálny názov: Those About to Die (2024)

Slovenský názov:

Premiéra: Na Peacock 18. júla 2024

Galéria:

Those About to Die (2024) Those About to Die (2024) Those About to Die (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com