Skip to main content

Jeden život / One Life (2023) - Anthony Hopkins

 

Hodnotenie: One Life (2023) on IMDb

Obsah: Oscarovo ocenený herec Anthony Hopkins preberá hlavnú úlohu v tejto novej britskej dráme. Stvárňuje obyčajného britského muža, ktorého život získava neočakávaný zvrat počas živej televíznej relácie.

Pozrite sa na oficiálny trailer k filmu Jeden život / One Life (2023) ktorý je založený na mimoriadne skutočnej udalosti o sirovi Nicholasovi Wintonovi, často nazývanom "britský Schindler." Ako mladý muž v mesiacoch pred druhou svetovou vojnou podnikol Winton hrdinskú misiu, keď zachránil 669 židovských detí v Československu pred nástrahami nacistov.

Johnny Flynn (The Outfit) hrá mladšieho Nickyho Wintona v retrospektívnych sekvenciách, zatiaľ čo Hopkins stvárňuje staršieho Wintona. V roku 1988 dostane Winton pozvanie na účasť na živom diele televízneho programu BBC "That's Life!" Táto udalosť vedie k najvýznamnejšiemu prekvapeniu jeho života, keď konečne zistí osud detí, ktoré pred mnohými rokmi zachránil.

Film sa pýši impozantným hereckým obsadením, vrátane Heleny Bonham Carter, Leny Olin, Jonathana Pryca, Ziggyho Heatha, Romoly Garai, Alexa Sharp a Sammy Spiro.

Informácie o filme Jeden život (2023)

Žáner: Životopisný, Dráma, Historický

Réžia: James Hawes

Hrajú: Anthony Hopkins, Helena Bonham Carter, Romola Garai, Lena Olin, Jonathan Pryce, Johnny Flynn, Samantha Spiro

Dĺžka filmu: 1hod 50min

Originálny názov: One Life (2023)

Slovenský názov: Jeden život (2023)

Premiéra: 15. Marca 2024

Galéria:

Jeden život (2023) Jeden život (2023) Jeden život (2023)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com