Skip to main content

Novinky na Apple Tv Plus, Apríl 2024

Novinky na Apple Tv Plus, Apríl 2024

V apríly 2024 prichádzajú na Apple TV+ novinky! Medzi ne patria seriály Sugar, Loot - druhá séria, Franklin, The Big Door Prize - druhá séria a dokumentárny film Girls State (2024).

3. Apríl

Vo vate / Loot (Season 2)

Seriál Loot sa vracia rok po tom, čo Molly Wells (Maya Rudolph) vyriešila svoj veľmi verejný rozvod s technologickým miliardárom Johnom Novakom (Adam Scott). Zistíme, že sa jej darí dobre v úlohe vedúcej svojej filantropickej organizácie Wells Foundation. Molly sa zameria hlavne na svoju charitatívnu prácu a odprisahala si, že sa vyhne novým vzťahom s mužmi.


5. Apríl

Sugar (Season 1)

Táto osemdielna krimi séria nás zavedie na vyšetrovateľskú cestu súkromného detektíva Johna Sugara (Colin Farrell). Jeho úlohou je rozlúštiť záhadu zmiznutia milovanej vnučky známeho producenta z Hollywoodu.

Girls State (2024)

Ako by vyzerala americká demokracia v rukách dospievajúcich dievčat? Politický príbeh o dospievaní a strhujúca reimaginácia toho, čo to znamená vládnuť. Girls State sleduje mladé vodkyne – z úplne odlišných prostredí v celej Missouri – ako prechádzajú pohlcujúcim experimentom na vybudovanie vlády od základov.

 

12. Apríl

Franklin (Season 1)

Seriál Franklin, inšpirovaný knihou držiteľky Pulitzerovej ceny Stacy Schiffovej, skúma vzrušujúci príbeh najväčšieho hazardu v kariére Benjamina Franklina. V decembri 1776 sa Franklin svetovo preslávil svojimi elektrickými experimentmi, ale jeho vášeň a sila sú podrobené skúške, keďže osud americkej nezávislosti visí na vlásku. Vydá sa na tajnú misiu do Francúzska, kde bude musieť využiť svoje diplomatické schopnosti a stratégie, aby získal podporu pre americkú revolúciu.

 

24. Apríl

The Big Door Prize (Season 2)

Príbeh sa odohráva v malom mestečku, kde sa jedného dňa objaví zvláštny stroj, ktorý môže magicky každému ukázať jeho skutočný potenciál v živote. Keď obyvatelia mesta uvidia, čoho sú skutočne schopní, zmení to ich vzťahy, kariéry a prinúti ich sa zamyslieť. Tieto zmeny však vyvolajú otázky o cene, ktorú musia platiť za lepší život.