Skip to main content

Novinky na Apple Tv Plus, Marec 2024

Novinky na Apple Tv Plus v marci 2024

Novinky na Apple Tv Plus, Marec 2024

V marci 2024 prichádzajú na Apple TV+ novinky! Medzi ne patrí séria Úplne vymyslené dobrodružstvá Dicka Turpina (2024), kde neochotný vodca gangu darebákov sa vydáva na sériu divokých dobrodružstiev, pričom sa snaží prekabátiť skorumpovaného muža zákona a "zlodeja" Jonathana Wilda. Okrem toho sa môžeme tešiť na seriál Po atentátu / Manhunt (2024), kde nás čakajú následky prvého atentátu na amerického prezidenta a boj za zachovanie a ochranu ideálov, ktoré boli základom Lincolnových plánov. Seriál Palm Royale (2024) zas prinesie príbeh ambicióznej ženy, ktorá má v pláne zabezpečiť si miesto pri najexkluzívnejšom stole v Amerike. Tieto Apple TV+ novinky nesmiete premeškať!

1. Marec

Úplne vymyslené dobrodružstvá Dicka Turpina / The Completely Made-Up Adventures of Dick Turpin: Season 1 (2024)

V Úplne vymyslených dobrodružstvách Dicka Turpina (2024) sa Dick Turpin (Noel Fielding) vydáva na cestu divokých a absurdných útekov, keď je donútený prevziať vedenie skupiny psancov - a má za úlohu prekabátiť korumpovaného strážnika zákonov a sebamenovaného lupiča Jonathana Wildea. V tejto neúctivej prerozprávanej udalosti z 18. storočia je Turpin najslávnejším, ale najmenej pravdepodobným lupičom, ktorého úspech je väčšinou definovaný jeho šarmom a šoumenstvom. Spolu so svojou partiou roztomilých darebákov Turpin prežíva vzostupy a pády svojich nových snáh, vrátane stretu s celebritami, pričom sa snaží uniknúť z pazúrov zlodeja.
The Completely Made-Up Adventures of Dick Turpin (2024) on IMDb


8. Marec

Eugene Levy, zdráhavý cestovateľ / The Reluctant Traveler (Season 2) (2024)

Po konfrontácii s niektorými zo svojich dlho skrytých obáv v prvej sezóne sa držiteľ ceny Emmy Eugene Levy znova vydáva mimo svoju komfortnú zónu v druhej sezóne Eugene Levy, zdráhavý cestovateľ. Tentokrát sa vydáva na cestu po Európe pre každého úctyhodného cestovateľa. Sedem dielov druhej sezóny uznávaného seriálu o cestovaní po krajinách sleduje Levyho, ako sa vydáva od samého severu svetadielu až na samý juh. Po ceste objavuje ohromujúce skryté miestne poklady, objavuje svoj rodokmeň a pokúša sa rozšíriť svoje chuťové bunky pri poznávaní najúnikátnejších destinácií regiónu.
The Reluctant Traveler (2023) on IMDb

15. Marec

Po atentátu / Manhunt (Limited Series) (2024)

Príbeh dvanásťdňovej naháňačky po známom vrahovi Johnovi Wilkesovi Boothovi, ktorá nasledovala po atentáte na prezidenta Abrahama Lincolna, tvorí základ nadchádzajúcej minisérie Manhunt (2024) od Apple TV Plus.
Manhunt (2024) on IMDb

20. Marec

Palm Royale: (Season 1) (2024)

Palm Royale (2024) je autentický príbeh, ktorý nasleduje Maxine Simmons (Kristen Wiig) v jej snahách preniknúť do vysokej spoločnosti v Palm Beach. Ako Maxine bojuje s nepriechodnou hranicou medzi majúcimi a nemajúcimi, Palm Royale kladie podobnú otázku, ktorá znie: Koľko ste ochotní obetovať zo seba, aby ste získali to, čo má niekto iný?
Palm Royale (2024) on IMDb


29. Marec

Fraggle Rock: Back to the Rock (Season 2) (2024)

V druhej sezóne série ocenenej cenou Emmy, Fraggle Rock: Zábava je späť / Fraggle Rock: Back to the Rock, reboote obľúbenej klasiky Jima Hensona Fraggle Rock, sú Fraggles späť a prinášajú epické a zábavné dobrodružstvá! Tentoraz s veľkými zmenami u Rock, Fraggles, Doozers a Gorgs.
Fraggle Rock: Back to the Rock (2022) on IMDb