Skip to main content

Novinky na HBO Max, Jún 2024

Novinky na HBO Max, Jún 2024

Aj v mesiaci jún na HBO Max prichádzajú novinky! Najväčším trhákom HBO Max je 2. séria obľúbeného seriálu Rod Draka / House of the Dragon. Séria začína 200 rokov pred udalosťami z "Game of Thrones" a zaznamenáva začiatok konca rodu Targaryenov a udalosti vedúce k občianskej vojne Targaryenov, známej ako "Tanec drakov".
Here to Climb (2024), dokumentárny film o profesionálnej horolezkyni Sashi DiGiulian, ktorá sa stala šampiónkou v športovom lezení a preslávila sa sériou odvážnych výstupov.


Tieto a mnoho ďalších skvelých noviniek na HBO Max za mesiac jún 2024 si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

2. Jún

Ren Faire (2024)

Kto sa ujme kráľovského trónu? 3-dielny dokumentárny seriál HBO, ktorý zaznamenáva bitku Shakespearovských rozmerov na renesančnom festivale.

7. Jún

Fantasmas (Season 1) (2024)

Nadväzuje na príbeh, keď Julio Torres stratil zlatú ustricu.

 

16. Jún

Rod Draka / House of the Dragon (Season 2) (2024)

V tomto seriáli Rod Draka preberá Emma D'Arcy rolu kráľovnej Rhaenyry Targaryen, ktorá sa ocitá v srdci občianskej vojny Targaryenov, kde obe strany disponujú mohutnými drakmi. Otázkou nie je len to, kto je hoden trónu, ale kto prežije dosť dlho, aby vôbec mal šancu ho získať.

 

18. Jún

Here To Climb (2024)

Profesionálna horolezkyňa Sasha DiGiulian, ktorá sa z detského zázraku vypracovala na šampiónku v športovom lezení, sa nakoniec presadila aj tým, že svoje schopnosti preniesla na najväčšie steny planéty a uskutočnila množstvo odvážnych prvovýstupov.

 

20. Jún

Slave Play. Not a Movie. A Play. (2024)

Sleduje Jeremyho O. Harrisa, ako pracuje na hre Slave Play, ktorá ho vyniesla do centra pozornosti.


22. Jún

Stevie Van Zandt: Disciple (2024)

Dokument opisuje Van Zandtovu kariéru hudobníka, aktivistu a herca z New Jersey.

 

25. Jún

One South: Portrait Of A Psych Unit (2024)

One South je psychiatrická jednotka v nemocnici Zucker Hillside v Queense v štáte New York, ktorá sa špecializuje na liečbu mladých. Môže to vyzerať skôr ako vysokoškolský internát než psychiatrická liečebňa, ale pacienti prichádzajú každý deň v akútnej kríze.

 

27. Jún

Breaking New Ground

 

Ak používate tento zoznam pre svoj článok, citujte nás !

Zdroj: tomsguide.com, Youtube, imdb.com