Skip to main content

Novinky na HBO Max, Marec 2024

Novinky na HBO Max v marci 2024

Novinky na HBO Max, Marec 2024

V marci 2024 na HBO Max prichádzajú novinky! Najväčším trhákom HBO Max v mesiaci marec je limitovaná séria Režim / The Regime, politická satira odohrávajúca sa v paláci moderného európskeho režimu, ktorý sa v priebehu roka začína rúcať. Kate Winslet hrá kancelárku fiktívnej vlády, ktorej krutosť za zatvorenými dverami nemá hraníc. 
Pre fanúšikov motorsportu je pripravený dokument The Lionheart (2023).  Aby sme nezabudli na umenie, je tu dokument s názvom Revolution on Canvas (2023), ktorý sa zaoberá stratenými obrazmi významného iránskeho moderného umelca Nickzada Nodjoumiho.
Všetky tieto novinky a ďalšie zaujímavosti z HBO Max si môžete vychutnať v súhrnnom videu, ktoré vám poskytne pohľad na to najlepšie čo marec 2024 prináša.

3. Marec

Režim / The Regime (Limited Series) (2024)

Kate Winslet stvárňuje pani kancelárku fiktívneho európskeho národa. Predstavuje si budúcnosť svojej krajiny prostredníctvom rýchleho zavedenia autoritárskej vlády, kde sú názory a kritika rýchlo potlačené. So železným stiskom zahaleným ľstivým úsmevom manévruje chodbami moci a zároveň sa kochá blahobytom vládnych palácov.

 

5. Marec

A Revolution on Canvas (2023)

Sara Nodjoumi sa ponára do tajomstva okolo zmiznutia viac ako 100 obrazov jej otca, významného iránskeho moderného umelca Nickzada Nodjoumiho.

 

12. Marec

The Lionheart (2023)

Dan Wheldon, dvojnásobný šampión Indianapolis 500 zomrel na trati, svet motoršportu ostal otrasený. Desať rokov neskôr pokračujú Sebastian a Oliver Wheldon v otcovom dedičstve.

 

14. Marec


The Girls on the Bus (season 1) (2024)

Štyri novinárky, ktoré sledujú každý krok prezidenských kandidátov majú informácie čo by mohli zvrhnúť nielen prezidentský úrad, ale celú demokraciu.

 

Zdroj: tvguide.com