Skip to main content

Posledný prípad pána Monka (2023) - Peacock

Hodnotenie: Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie (2023) on IMDb

Obsah: Po jeho úspešnom osem sezónovom pôsobení v dlhotrvajúcej detektívnej komédii Monk, kde získal mnoho cien Emmy za svoju postavu geniálneho detektíva zo San Francisca trpiaceho obsesívno-kompulzívnou poruchou Adriana Monka sa Tony Shalhoub vracia do role, ktorá ho urobila televíznou hviezdou v celovečernom filme Posledný prípad pána Monka (2023).

Pozrite si oficiálny trailer k filmu Posledný prípad pána Monka / Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie (2023) od streamovacej spoločnosti Peacock, ktorý oznamuje veľký návrat Tonyho Shalhouba ako Adriana Monka pre ďalší mysteriózny prípad. Tentokrát je záhadný prípad zameraný na jeho milovanú nevlastnú dcéru Molly (Caitlin McGee), ktorá je novinárkou pripravujúcou sa na svadbu. Dej sa odohráva v svete po pandémii Covidu, kde všetci zdieľajú Monkove zvýšené obavy z bacilov.

Traylor Howard, členka pôvodného obsadenia Monk, si zopakuje svoju rolu Natalie Teeger, bývalej osobnej asistentky Monka. Vo filme sa vracia Ted Levine ako kapitán Leland Stottlemeyer, Jason Gray-Stanford ako poručík Randall "Randy" Disher, Melora Hardin ako Trudy Monk a Hector Elizondo ako Dr. Neven Bell.

Informácie o filme Posledný prípad pána Monka (2023)

Žáner: Komédia, Krimi

Réžia: Randy Zisk

Hrajú: Tony Shalhoub, Traylor Howard, Jason Gray-Stanford, Melora Hardin, Hector Elizondo, Ted Levine, James Purefoy, Caitlin McGee

Dĺžka filmu: 1hod 30min

Originálny názov: Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie (2023)

Slovenský názov: Posledný prípad pána Monka (2023)

Premiéra: Na Peacock 8. Decembra 2023

Galéria:

Posledný prípad pána Monka (2023) Posledný prípad pána Monka (2023) Posledný prípad pána Monka (2023)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com