Skip to main content

Novinky na Netflixe v januári 2024

Novinky na Netflixe v januári 2024

Novinky na Netflixe v januári 2024

Objavte nový svet streamovania v tomto roku 2024. Či už túžite po oddychu po hektickom vianočnom období alebo len tak posedíte pri televízii, tu sú všetky očakávané tituly, ktoré si môžete pridať do svojho zoznamu "čo si pozrieť na Netflixe". Hľadáte čerstvú inšpiráciu a novinky na Netflixe na rok 2024? Michelle Yeoh vás ohromí skvelým výkonom v seriáli Bratia Sunovi / The Brothers Sun. Ďalšia neohrozená matka, ktorá chráni svoju rodinu sa objaví v novej sérii Griselda so Sofiou Vergarou. Snežné bratstvo / Society of the Snow (2024) prináša skutočný príbeh o tom ako hráči amerického futbalu zápasili o prežitie po havárii lietadla v nehostinných podmienkach zamrznutých Ánd. A to nie je všetko čo si môžete v tomto mesiaci vychutnať. Pozrite sa na ďalšie januárové novinky na Netflixe...

1. Januára

Kryptotunel / Bitconned (2024)

Detailný dokument zachycuje reálny zločin, v ktorom trojica mužov pôsobiacich na trhu s kryptomenami zneužíva podvodné metódy na vylákanie miliónov od nevinných investorov.
Bitconned (2024) on IMDb

Druhýkrát ma neoklameš / Fool Me Once (2024)

Vďaka nahrávke z domácej kamery sa bývalá vojačka dozvedá, že smrť jej manžela nie je len tragickou náhodou, ale iba špičkou ľadovca v komplexnom a dobre organizovanom sprisahaní vražedného syndikátu, ktorého korene siahajú ďaleko do minulosti.
Fool Me Once (2024) on IMDb

Jídlo dělá člověka: Experiment s dvojčaty / You Are What You Eat: A Twin Experiment (2024)

V rámci tohto fascinujúceho vedeckého experimentu skúmajúceho vplyv stravy na ľudské telo sa identické dvojčatá rozhodnú pre odvážny krok – na osem týždňov zmenia svoj životný štýl a pristupujú k jedálničku úplne novým spôsobom. Týmto jedinečným prístupom odhaľujú ako veľmi môže strava ovplyvniť naše telo a zdravie.
You Are What You Eat: A Twin Experiment (2024) on IMDb

4. Januára

Kluk spolkne vesmír / Boy Swallows Universe (2024)

S mladíkom, ktorý vyrastá v 80. rokoch na predmestí austrálskeho Brisbane sa život nijako nemazlí a na jeho rodinu zároveň doliehajú temné a nebezpečné časy. Hoci éra osemdesiatych rokov ponúka pestré kultúrne a hudobné zážitky pre neho a jeho rodinu predstavuje aj výzvy a nepredvídané skúšky.
Boy Swallows Universe (2024) on IMDb

Bratia Sunovi / The Brothers Sun (2024)

Mafián z Taipei sa vydáva do Los Angeles s cieľom ochrániť svoju tvrdohlavú matku a nič netušiaceho mladšieho brata, ktorí sa stali terčom záhadných útočníkov.
The Brothers Sun (2024) on IMDb

Snežné bratstvo / Society of the Snow (2024)

Po havárii lietadla v odľahlom srdci juhoamerických Ánd sa pasažieri, ktorí so šťastím prežili ocitajú v nehostinnom prostredí. Teraz musia spojiť sily a vzájomne sa spoliehať len na seba, aby prekonali nechostinné podmienky a dostali sa späť domov.
Society of the Snow (2023) on IMDb

5. Januára

Lekce truchlení / Good Grief (2024)

Po smrti slávneho manžela, sa vdovec rozhodne vziať so sebou do Paríža dvoch najlepších priateľov. Spoločne sa vydávajú na cestu, ktorá im odhalí nielen kúzlo francúzskej metropoly, ale tiež vyplávajú na povrch temné tajomstvá a nepríjemné pravdy, ktoré boli ukryté za fasádou manželovho slávneho života.
Good Grief (2023) on IMDb

Príšera zo starého Soulu / Gyeongseong Creature Part 2 (2024)

Na jar v roku 1945 v Gyeongseongu (starý názov pre Soul) vo svojom najtemnejšom období zachytáva príbeh ľudí bojujúcich na hranici medzi životom a smrťou. Počas japonskej kolonizácie v Kórei sa mladý podnikateľ a žena postavia podivnej bytosti vzniknutej z chamtivosti.
Gyeongseong Creature (2023) on IMDb

10. Januára

Break Point, Season 2 (2024)

V rámci vzrušujúceho a akčného radu sa pred vami postavia najlepší tenisti a tenistky na svete, ktorí túžia zanechať nezameniteľnú stopu v histórii bieleho športu. S plným nasadením a nezdolným duchom vykročia na slávne grandslamové turnaje, aby sa stretli v nekompromisnom boji o víťazstvo a tenisovú slávu.
Break Point (2023) on IMDb

11. Januára

Sonic Prime Chapter 3 (2024)

Výbušná bitka s Dr. Eggmanom otrasie celým vesmírom a Sonic sa teraz musí cez paralelné dimenzie ponáhľať za svojimi priateľmi, aby zachránil nielen svet, ale aj samotnú existenciu reality. Keď temné sily Dr. Eggmana hrozia spojením dimenzií využitím chaotického potenciálu, Sonic sa vydáva na nebezpečnú misiu.
Sonic Prime (2022) on IMDb

12. Januára

V letu / Lift (2024)

Je ďalšia očakávaná novinka na Netflixe. Akčný kriminálny film V Letu / Lift (2024) sa zameriava na Cyrusa Whitakera (Kevin Hart), profesionálneho zlodeja, ktorý čelí federálnemu väzeniu. V pokuse o slobodu dostane ponuku: ukradnúť 500 miliónov dolárov v zlate z lietadla vo výške 40 000 stôp.
Lift (2024) on IMDb

15. Januára

Maboroši: Továrna na iluze / Maboroshi (2024)

Štrnásťročný Masamune žije v meste, kde sa tok času zastavil po výbuchu v oceliarni, ktorá uzavrela všetky únikové cesty. Mesto je odrezané od okolitého sveta a v nádeji že sa všetko raz vráti do normálu vyhlasuje pravidlo, že sa nesmie nič meniť. Masamune trávi dni v depresii sťažovaný ťarchou nehybnosti a bezmocnosti v tvári neznámej budúcnosti.
Maboroshi (2023) on IMDb

19. Januára

Láska ve spektru / Love on the Spectrum U.S., Season 2 (2024)

Randenie a vzťahy prinášajú do života každého človeka mnoho zmien, ale ako sa vyrovnávajú s neistotou ľudia s autizmom, ktorí túžia po láske? Tento romantický dokumentárny seriál nazerá do sveta jedinečných vzťahov a prináša príbehy odvážnych jednotlivcov s autizmom.
Love on the Spectrum U.S. (2022) on IMDb

60 minut / Sixty Minutes (2024)

Bojovník MMA Octavio (Emilio Sakraya) má jednu hodinu na to, aby sa dostal na oslavu narodenín svojej dcéry, alebo príde o právo na jej opatrovníctvo navždy. Aby stihol doraziť včas odmieta dôležitý zápas, čo ho dostane do nebezpečnej situácie.
Sixty Minutes (2024) on IMDb

Kuchyňa / The Kitchen (2023)

Príbeh filmu sa odohráva v nedávnej budúcnosti a sústreďuje sa na chudobnú časť Londýna známu ako Kitchen, kde nerovnosti v bohatstve dosiahli extrémne hodnoty.
The Kitchen (2023) on IMDb

22. Januára

Jednorožec z moře / Not Quite Narwhal, Season 2 (2024)

Zvedavý Kelp žije od narodenia ako narval veriac, že patrí k tomuto fascinujúcemu morskému druhu. Jedného osudového dňa však odhalí neuveriteľné tajomstvo – je v skutočnosti jednorožec. Táto ohromujúca zmena otvorí pre Kelpa dvere do úplne nových svetov a možností.
Not Quite Narwhal (2023) on IMDb

24. Januára

Queer tým: makeover není všechno / Queer Eye, Season 8 (2024)


Fantastická päťka je späť! Sledujte ako premieňajú životy zaslúžilých hrdinov, ktorí sú pripravení ukázať sa sami sebe a jeden druhému. Chopte sa vreckoviek, pretože s malou podporou sa dá všetko!
Queer Eye (2018) on IMDb

25. Januára

Griselda (2024)

V novom krimi seriály Griselda (2024) od Netflixu sa Sofía Vergara vkladá do rolí Griseldy Blanco, múdrej a ambicióznej kolumbijskej podnikateľky a oddanej matky, ktorá vytvorila jeden z najvýnosnejších kartelov v dejinách.
Griselda (2024) on IMDb

Masters of the Universe: Revolution / Vládcovia vesmíru: Revolúcia (2024)

Posledné dielo animovanej verzie Kevina Smitha pre dospelých He-Man and the Masters of the Universe.
Masters of the Universe: Revolution (2024) on IMDb

 

Zdroj: Netflix.com