Skip to main content

Novinky na Netflixe vo februári 2024

Novinky na Netflixe vo februári 2024

Novinky na Netflixe vo februári 2024

Hľadáte čerstvú inšpiráciu a novinky na Netflixe pre mesiac február 2024? Posledný vládca vetra (2024) vás ponorí do fascinujúceho sveta fantasy. Rozprávka Orion a tma (2024), od tvorcu Ako si vycvičiť draka sleduje príbeh malého chlapca, ktorý sa obáva tmy no čoskoro objaví, že tma nie je taká strašidelná ako sa zdá. V komédii Hráčky (2024) sa Gina Rodriguez predstaví v úlohe športovej novinárky z New Yorku, ktorá exceluje v príprave originálnych plánov na zoznámenie svojich blízkych priateľov.

A to nie je všetko, čo si môžete v tomto mesiaci vychutnať. Pozrite sa na ďalšie februárové novinky na Netflixe.

 

1. Februára

Fame after Fame, Season 1 (2024)

Po 14-tich úspešných rokoch v španielskej televízii najväčšie osobnosti "Sálvame" hľadajú nové pracovné príležitosti v celej Amerike v tejto reality show.
Fame After Fame (2023) on IMDb

2. Februára

Porozprávajme sa o Čchu / Let’s Talk About CHU, Season 1 (2024)

Chu Ai (Chan Tzu-hsuan) vedie sexuálny vzdelávací vlog. Žije pod svojím motom „Iba Sex, Žiadna Láska“ a udržiava dlhodobý sexuálny vzťah s Ping-ke (Kai Ko). V tvári výziev a konfliktov, ktoré vznikajú v dôsledku nesplnených požiadaviek rodiny Chu na sex a lásku, dokáže Chu Ai nájsť odpoveď na túžbu a objaviť sa v novom svetle vzťahu?
Let's Talk About CHU (2024) on IMDb

Orion a tma / Orion and the Dark (2024)

Aj keď sa väčšina detí bojí tmy predstavte si, keby samotná tma mala tvár a hlas. Zmiernilo by to ich strach alebo naopak zhoršilo? Možno by to urobilo oboje...
Orion and the Dark (2024) on IMDb


5. Februára

Dee a jej kamaráti v krajine Oz / Dee & Friends in Oz, Season 1 (2024)

Keď dieťa menom Dee prenesie záhadný kľúč do krajiny Oz,  podstupuje veselú cestu plnú pesničiek na záchranu mágie a stáva sa hrdinom príbehu.
Dee & Friends in Oz (2024) on IMDb


7. Februára

Luz: S iskrou v srdci / Luz: The Light of Heart, Season 1 (2024)

Dobrodružná Luz vychovávaná indiánskou rodinou Kaingang sa vydáva na cestu hľadania svojich koreňov spolu so spolužiakmi na internáte, kde sa musí skrývať.
Luz: The Light of the Heart (2024) on IMDb


8. Februára

Jeden deň / One Day (2024)

Príbeh lásky medzi dvoma blízkymi platonickými priateľmi, Emmou Morley (Ambika Mod) a Dexterom Mayhewom (Leo Woodall), ktorí sa snažia navigovať životom a rozvíjajúcim sa vzťahom počas niekoľkých desaťročí.
One Day (2024) on IMDb


9. Februára

Alfa samci / Alpha Males, Season 2 (2024)

Pedro, Luis, Raúl a Santi sa v tejto dobe cítia mierne zmätene a každý z nich sa s novou situáciou vyrovnáva po svojom.
Alpha Males (2022) on IMDb

Popol / Ashes (2024)

Od omamnej fantázie po nebezpečný milostný román. Bohatá vydatá žena zistí, že si jej život nenávratne rozsypal potom čo vzala do rúk nepublikovaný román.
Ashes (2024) on IMDb

Vražedný paradox / A Killer Paradox, Season 1 (2024)

Keď jedno nešťastné zabitie vedie k ďalšiemu, bežný vysokoškolský študent sa ocitne uväznený v nekonečnom nahaňaní mačky a myši so šikovným detektívom.
A Killer Paradox (2024) on IMDb

Láska, stalking, vražda / Lover, Stalker, Killer (2024)

Dokument sleduje príbeh mechanika, ktorý sa prvýkrát v živote rozhodne vyskúšať online zoznamovanie. Žena, ktorú na zoznamke stretne, však berie svoje city smrteľne vážne.
Lover, Stalker, Killer (2024) on IMDb


13. Februára

Zabi ma, láska / Kill Me If You Dare (2024)

Výhra v lotérii manželskému páru šťastie neprinesie. Obaja sa ihneď pustia do plánovania ako sa zbaviť toho druhého a privlastniť si celú výhru.
Kill Me If You Dare (2024) on IMDb

14. Februára

Soweto plné lásky / A Soweto Love Story (2024)

Má troch synov, no žiadny z nich nejavil ani náznak záujmu o manželstvo. V hlbokom zúfalstve preto prisahá, že svoj dom daruje tomu, kto sa odváži urobiť ten prvý krok. A tak začínajú súboje a preteky smerujúce k oltáru...
A Soweto Love Story (2024) on IMDb

Dobrý deň, Verônico / Good Morning, Verônica, Season 3 (2024)

Kto je Doúm? Toto je otázka, ktorá smeruje na tretiu a záverečnú sériu Dobré ráno, Verônica. Pri hľadaní tretieho súrodenca Verônica vyšetruje sirotinec, kde vyrastali Brandão a Matias. V malom meste stretáva Jerônima, milionárskeho chovateľa koní a jeho matku Dianu krásnu a záhadnú ženu, ktorá ukrýva tajomstvá o temnej minulosti. Avšak keď mafia ohrozuje rodinu Verô, musí súperiť s časom.
Good Morning, Verônica (2020) on IMDb

Láska je slepá / Love is Blind, Season 6 (2024)

Obľúbená reality show sa vracia v šiestej sérii, nasledujúc nový tím nezadaných zo Charlotte, Severnej Karolíny pripravený preniknúť skrz rušivý šum moderného randenia a vytvoriť autentické vzťahy bez predchádzajúceho stretnutia.
Love Is Blind (2020) on IMDb

Hráčky / Players (2024)

Gina Rodriguez hrá športovú novinárku z New Yorku, ktorá exceluje vo vymýšľaní šikovných plánov na zoznámenie pre svojich blízkych priateľov. Ale keď sa stretne s najžiadanejším mládencom New Yorku, charismatickým podnikateľom, ktorého hrá Tom Ellis...
Players (2024) on IMDb

15. Februára

Dievčenská škola Al Rawabi / AlRawabi School for Girls, Season 2 (2024)

Vzdorovité rebelky na exkluzívnej dievčenskej škole Al Rawabi chystajú sériu odvážnych krokov, aby si vynahradili kruté šikany, ktorými boli vystavené.
AlRawabi School for Girls (2021) on IMDb

Komediální chaos / Comedy Chaos, Season 1 (2024)

Dostane padáka zo svojej vlastnej firmy, manželstvo mu práve nefunguje a k tomu všetkému sa musí snažiť udržať svoj klub nad vodou pred totálnym krachom.
Comedy Chaos (2024) on IMDb

Rodina nindžov / House of Ninjas, Season 1 (2024)

Táto bežne rozhádaná rodina kedysi všetkých desila. Kvôli závažnej hrozbe ale musia títo slávni nindžovia znovu vyraziť do akcie ako za starých čias.
House of Ninjas (2024) on IMDb

Pripraviť, pozor, láska / Ready, Set, Love, Season 1 (2024)

Vo svete, kde ubúda mužov sa obyčajná predavačka ocitne uprostred zoznamovacej súťaže, ktorú štát organizuje len párkrát do roka.
Ready, Set, Love (2024) on IMDb

The Vince Staples Show, Season 1 (2024)

Kto je Vince Staples? No, to je trochu zložitá otázka. Je akoby slávny, ale zase nie úplne. Je akoby bohatý, ale zase nie úplne. A tiež je akoby kriminálnik. Ale tiež zase nie je? Sledujte ho pri jeho každodenných dobrodružstvách, kde sa väčšinou všetko čo môže ísť zle, tiež pokazí.
The Vince Staples Show (2024) on IMDb


16. Februára

Nad priepasťou / The Abyss (2024)

Frigga, ktorá sa snaží zosúladiť svoju riskantnú prácu bezpečnostnej manažérky v bani Kiirunavaara s rodinným životom, musí bojovať o svoj život a životy svojich blízkych, keď sa jej mesto začne rúcať do bane.
The Abyss (2023) on IMDb


19. Februára

Einstein a bomba / Einstein and the Bomb (2024)

Celovečerný dokument, ktorý skúma zložitý vzťah Alberta Einsteina s Hitlerom v Nemecku, atómovú bombu a jej ničivé následky v Japonsku. Kombináciou informácií z archívu a dramatizácií film preskúma kľúčové body Einsteinovho života a to ako jeho práca navždy zmenila chod dejín.
Einstein and the Bomb (2024) on IMDb

Rhythm + Flow Italy, Season 1 (2024)

Do Talianska prichádza relácia Netflix venovaná rapu. „Nuova Scena - Rhythm + Flow Italia“ kde Fabri Fibra, Geolier a Rose Villain budú hľadať nových protagonistov, ktorí poznačia novú taliansku rapovú scénu. Medzi freestyle testami, rapovými súbojmi a produkciou originálnych skladieb budú súťažiaci súťažiť o to kto premení svoj sen na skutočnosť a vyhrá cenu 100 000 eur
Rhythm + Flow Italy (2024) on IMDb

20. Februára

Mike Epps: Ready to Sell Out (2024)

Komik Mike Epps a jeho  najnovší stand špeciál.
Mike Epps Ready to Sell Out (2024) on IMDb

21. Februára

Môžem ti povedať tajomstvo? / Can I Tell You A Secret?, Season 1 (2024)

Dokumentárny seriál - Životy troch žien sa navždy zmenia, keď sa na ich účty na sociálnych sieťach infiltruje stalker. A oni sú len zlomkom z jeho mnohých obetí.
Can I Tell You A Secret? (2024) on IMDb


22. Februára

Avatar: Posledný vládca vetra / Avatar The Last Airbender, Season 1 (2024)

Dej sa odohráva vo fantasy svete, kde štyri národy, každý založený na klasickom živle (voda, zem, oheň a vzduch), kedysi spolu žili harmonicky. Príbeh sleduje dobrodružstvo mladého nomáda ovládajúceho vzduch menom Aang.
Avatar: The Last Airbender (2024) on IMDb


23. Februára

F1: Túžba po víťazstve / Formula 1: Drive to Survive, Season 6 (2024)

F1: Túžba po víťazstve sa vracia na Netflix v 6tej sezóne, ktorá opäť zavedie fanúšikov do zákulisia, aby boli svedkami z prvej ruky toho ako sa jazdci a tímy pripravujú bojovať o víťazstvo.
Formula 1: Drive to Survive (2019) on IMDb

Mea Culpa (2024)

Vo filme hrá hlavnú úlohu Trevante Rhodes (Moonlight, Bird Box) charizmatického umelca obvineného z vraždy svojej priateľky. Ako hľadá obhajobu, začne neetický romantický vzťah so svojou advokátkou, ktorú hrá Kelly Rowland...
Mea Culpa (2024) on IMDb

The Indrani Mukerjea Story: Buried Truth, Season 1 (2024)

S novými odhaleniami a bezprecedentným prístupom sa táto dokumentárna séria venuje zmiznutiu 25-ročnej Sheeny Bora a šokujúcim následkom.
The Indrani Mukerjea Story: Buried Truth (2024) on IMDb

Through My Window: Looking at You (2024)

Zdá sa, že je to začiatok, aj keď je to koniec. Príbeh lásky Raquel a Aresa sa vracia na Netflix.
Through My Window: Looking at You (2024) on IMDb

24. Februára

30. výročné udeľovanie Screen Actors Guild Awards / The 30th Annual Screen Actors Guild Awards (2024)

Najväčšie mená vo filme a televízii rozžiaria červený koberec a pódium 30. ročníka udeľovania cien Screen Actors Guild Awards. (Priamy prenos v angličtine.)
The 30th Annual Screen Actors Guild Awards (2024) on IMDb

28. Februára

Americká konspirace: Vražedná chobotnice / American Conspiracy: The Octopus Murders (2024)

Novinára, ktorý dhaľoval politické spiknutie známe ako "Chobotnica" nájdu mŕtveho v hotelovej izbe. Desaťročia po tomto tragickom náleze sa začnú odhaľovať podrobnosti o jeho intenzívnej práci a nevysvetliteľnej vražde.
American Conspiracy: The Octopus Murders (2024) on IMDb


Kód 8: Časť 2 / Code 8: Part II (2024)

Film sa odohráva v budúcnosti, kde 4 percentá populácie je narodených s nadľudskými schopnosťami. To vedie k presadzovaniu prísnych policajných opatrení za pomoci vysoko vyspelých robotov.
Code 8: Part II (2024) on IMDb

The Mire Millenium, Season 3 (2024)

Prichádza nové milénium. Staré kauzy dostávajú širší kontext. Minulosť dobehne postavy nečakane a treba vyriešiť tajomstvá z Gronty forest. 

29. Februára

The Tourist, Season 2 (2024)

V sezóne 2 cestujú Elliot a Helen do Írska, aby našli odpovede na Elliotovu identitu, no namiesto toho sú nútení čeliť nebezpečným následkom jeho minulých činov.

Zdroj: Netflix, Youtube, whats-on-netflix.com