Skip to main content

Rebel Moon: Druhá část - Jizvonoška (2024) - Netflix

Oficiálny Trailer

Teaser Trailer

Hodnotenie: Rebel Moon: Part Two - The Scargiver (2024) on IMDb

Obsah: Oficiálny teaser trailer k Netflix akčnému sci-fi filmu Rebel Moon: Druhá část - Jizvonoška / Rebel Moon: Part Two - The Scargiver (2024) práve dorazil a predstavuje pokračovanie v dobrodružstvách Kory a jej bojovníkov. Film, ktorý sa dostane na Netflix za necelé štyri mesiace nadväzuje na predchádzajúci diel, Rebel Moon: Prvá časť - Zrodená z ohňa (2023) čo bol uvedený na streamovacej platforme len pár dní pred Vianocami.

Epická sci-fi franšíza sleduje odvážnu bojovníčku menom Kora (Sofia Boutella), ktorá získava spojencov z celého galaktického priestoru, aby sa postavila proti skorumpovanej vláde Materského sveta ovládajúcej mocnú armádu známu ako Impérium.

Rebel Moon: Druhá část - Jizvonoška (2024) nás zavedie do ďalšieho úseku veľkolepej ságy o Kore a odvážnych preživších bojovníkoch. Títo hrdinovia sa pripravujú obetovať všetko, aby stáli po boku statočných obyvateľov Veldtu a bránili kedysi mierumilovnú dedinu, ktorá sa stala novým domovom pre tých, ktorých boj proti Materskému svetu pripravil o strechu nad hlavou.

Informácie o Netflix filme Rebel Moon: Druhá část - Jizvonoška (2024)

Žáner: Sci-Fi, Akčné, Dobrodružné

Réžia: Zack Snyder

Hrajú: Sofia Boutella, Ed Skrein, Jena Malone, Charlie Hunnam, Staz Nair, Michiel Huisman, Bae Doona, Cleopatra Coleman, Djimon Hounsou, Cary Elwes, Anthony Hopkins

Dĺžka filmu:

Originálny názov: Rebel Moon: Part Two - The Scargiver (2024)

Slovenský názov: Rebel Moon: Druhá část - Jizvonoška (2024)

Premiéra: Na Netflixe 19. Apríla 2024

Galéria:

Rebel Moon: Part Two - The Scargiver (2024) Rebel Moon: Part Two - The Scargiver (2024) Rebel Moon: Part Two - The Scargiver (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com