Skip to main content

Rebel Moon: Prvá časť - Zrodená z ohňa (2023) - Netflix

Official Trailer

Teaser Trailer

Hodnotenie: Rebel Moon (2023) on IMDb  

Obsah: Zack Snyder, vizionársky filmár zodpovedný za filmy ako 300, Watchmen, Batman v Superman, Man of Steel a Justice League: Snyder's Cut sa tento rok vrátil s novým epickým filmovým dielom Rebel Moon: Prvá časť - Zrodená z ohňa / Rebel Moon: A Child of Fire (2023). Vytvoril veľkolepú vesmírnu odyseu, ktorá zachytáva podstatu filmov zo sveta Star Wars pričom ju prepojil so svojím charakteristickým režijným a vizuálnym štýlom.

Hlavnú úlohu hrá alžírska herečka Sofia Boutella, známa z filmov Atomic Blonde a Star Trek Beyond. Stvárňuje Koru, tajomnú postavu žijúcu v pokojnej dedine na okraji galaxie. Avšak pokoj dediny je narušený, keď armáda tyranského vládcu vtrhne, aby ukončila povstalstvo. Kora sa stáva stredobodom odporu, zhromažďuje rôznorodú skupinu bojovníkov a rebelov zjednotených spoločnou túžbou po odčinení viny a pomste.

Premiéra je naplánovaná exluzívne na Netflixe 22. decembra 2023. Druhá časť s názvom Rebel Moon: Druhá část - Jizvonoška (2024) na 19. apríla 2024.

Žáner: Sci-Fi, Akčný, Dobrodružný, Dráma

Réžia: Zack Snyder

Hrajú: Charlie Hunnam, Cleopatra Coleman, Sofia Boutella, Cary Elwes, Anthony Hopkins, Jena Malone, Corey Stoll, Ed Skrein, Djimon Hounsou

Dĺžka filmu: 2hod 13min

Originálny názov: Rebel Moon: A Child of Fire (2023)

Slovenský názov: Rebel Moon: Prvá časť - Zrodená z ohňa (2023)

Premiéra: Na Netflixe 22. Decembra 2023

Galéria:

Rebel Moon: Prvá časť - Zrodená z ohňa (2023) Rebel Moon: Prvá časť - Zrodená z ohňa (2023) Rebel Moon: Prvá časť - Zrodená z ohňa (2023)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com