Skip to main content

Zlá krv: Capote vs. labute / Feud: Capote Vs. The Swans (2024)

Hodnotenie: Feud (2017) on IMDb

Obsah: Pozrite si oficiálny trailer k druhej série od FX s názvom "Feud / Zlá krv" s podtitulom "Capote vs. labute / Capote Vs. The Swans", vytvoreným Ryanom Murphy. Táto séria si kládla za cieľ objavovať škandalózne príbehy a spory medzi verejnými činiteľmi.

V tejto novej sérii Zlá krv: Capote vs. labute (2024) sa dej zameriava na konflikt medzi slávnym spisovateľom a významnou spoločenskou postavou Trumanom Capotem a najvyššou newyorskou vrstvou, ktorú slávne nazval the Swans / labute. V polovici 60. rokov Capote napísal článok do magazínu, v ktorom odhalil škandalózne tajomstvá žien. Boli to čerešničky spoločnosti, manželky s väzbami na najvplyvnejších ľudí v Amerike. Capote odhalil ich pikantné milostné vzťahy čo spôsobilo, že ženy sa proti nemu spriahli. V dôsledku toho sa Capote ocitol izolovaný od vysokej spoločnosti New Yorku.

Réžii sa ujali Gus Van Sant, Max Winkler a Jennifer Lynch. V hlavnej hereckej zostave nájdete známych hercov vrátane Naomi Watts, Diane Lane, Chloe Sevigny, Calisty Flockhart, Demi Moore a Molly Ringwald.

Britský herec Tom Hollander známy zo svojej nedávnej úlohy vo druhej sérii "The White Lotus", si zahrá Trumana Capotea. V sérii sa predstavuje aj jeden z posledných výkonov zosnulého herca Treat Williamsa, ktorý tragicky zomrel pri motocyklovej nehode v júni 2023.

Informácie o seriály Zlá krv: Capote vs. labute (2024)

Žáner: Životopisný, Dráma

Réžia: Gus Van Sant, Max Winkler, Jennifer Lynch

Hrajú: Naomi Watts, Diane Lane, Chloe Sevigny, Calisty Flockhart, Demi Moore, Molly Ringwald

Dĺžka filmu: 1 hod

Originálny názov: Feud: Capote Vs. The Swans (2024)

Slovenský názov: Zlá krv - Capote vs. labute (2024)

Premiéra: Na Hulu 31. Januára 2024

Galéria:

Zlá krv - Capote vs. labute (2024) Zlá krv - Capote vs. labute (2024) Zlá krv - Capote vs. labute (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com