Skip to main content

Zlý americký sen / American Nightmare (2024) - Netflix

Hodnotenie: American Nightmare (2024) on IMDb

Obsah: Bola Denise Huskins skutočne unesená? Trojdielna dokumentárna séria Netflixu s názvom Zlý americký sen / American Nightmare (2024) rozpráva pravdivý príbeh o domovom vlámaní a únose Denise Huskins a jej priateľa Aarona Quinna.

Tragédia Denise Huskinsovej sa často prirovnáva k dejstvu románu a filmu Gone Girl (Stratené Dievča) z roku 2014. Táto nová dokumentárna séria o skutočnej kriminalite odhaľuje podivuhodné vlámanie a únos. V roku 2015 boli pár údajne unesení maskovanými lupičmi v neoprénových oblekoch, pričom Aarona nechali zviazaného a umlčaného. Aaron podstúpil rozsiahle policajné výsluchy, čo viedlo k verejným špekuláciám o jeho možnej účasti. Úrady boli skeptické k jeho výpovedi a považovali ich za príliš bizarne, aby boli pravdivé. Záhadný únos získal celonárodnú pozornosť.

Obrat v prípade nastal, keď sa Denise opäť objavila doma a rozpovedala neuveriteľný príbeh o svojom zadržaní maskovanými lupičmi. Tieto udalosti viedli k tomu, že ju označili za "skutočne stratené dievča." Počas tohto obdobia Aaron a Denise čelili enormnému stresu a verejnej kritike, no nakoniec sa pravda dostala na svetlo.

Zlý americký sen (2024), režírovaný Felicity Morris a produkovaný Bernadette Higgins, je tým istým tímom, ktorý stojí za dokumentárnym filmom Netflixu Podvodník z Tinderu / The Tinder Swindler. Tento dokumentárny kriminálny seriál poskytuje komplexné vyrozprávanie týchto udalostí vrátane svedectiev všetkých zainteresovaných.

Sériu tvoria tri časti a premiéra na Netflixe je naplánovaná od 17. januára 2024.

Informácie o Netflix seriály Zlý americký sen (2024)

Žáner: Krimi, Dokumentárny, Mysteriózny

Réžia: Felicity Morris

Hrajú:

Dĺžka filmu:

Originálny názov: American Nightmare (2024)

Slovenský názov: Zlý americký sen (2024)

Premiéra: Na Netflixe 17. Januára 2024

Galéria:

Zlý americký sen (2024) Zlý americký sen (2024) Zlý americký sen (2024)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com