Skip to main content

The Iron Claw (2023) - Zac Efron prešiel dramatickou fyzickou premenou

Hodnotenie: The Iron Claw (2023) on IMDb

Obsah: Zac Efron ako ste ho ešte nikdy nevideli, svalnatý a úplne nabúchaný! Zac Efron prešiel dramatickou fyzickou premenou, aby stvárnil zápasníka Kevina Von Ericha v tomto životopisnom filme The Iron Claw (2023).

Tento životopis je založený na skutočnom príbehu rodiny Von Erich, slávnej skupiny regionálnych profesionálnych zápasníkov známych svojím neslávne presláveným zápasníckym chvatom nazývaným "the iron claw." Rodinu vedie Fritz Von Erich, bývalý majster sveta a promotér zápasov, ktorý založil majstrovstvá sveta v zápasení v Texase.

Film The Iron Claw (2023) sa odohráva v atmosfére začiatku 80. rokov a hlavne sa točí okolo troch bratov Kevina, Kerryho a Davida, ktoré stvárňujú Zac Efron, Jeremy Allen White a Harris Dickinson. Títo bratia sa musia vyrovnávať s obrovským tlakom stať sa profesionálnymi zápasníkmi hodnými odkazu Von Erich, zatiaľ čo sa pokúšajú navigovať svojho príliš dominantného otca a trénera, ktorého hrá Holt McCallany. Ako tlak rastie, prichádza tragédia a bratia sa ocitajú v situáciách mimo ich kontroly.

Žáner: Šport, Dráma, Životopisný

Réžia: Sean Durkin

Hrajú: Zac Efron, Lily James, Jeremy Allen White, Harris Dickinson, Maura Tierney, Holt McCallany

Dĺžka filmu: 2hod 10min

Originálny názov: The Iron Claw (2023)

Slovenský názov: Železný pazúr (2023)

Premiéra: 22. Decembra 2023

Galéria:

The Iron Claw (2023) The Iron Claw (2023) The Iron Claw (2023)

Zdroj obrázkov: Youtube.com, Imdb.com