Skip to main content

Novinky na Prime Video, Jún 2024

Novinky na Prime Video, Jún 2024

Novinky na Prime Video v júni 2024: Čo nesmiete premeškať!

V júni 2024 na Prime Video prichádzajú novinky, ktoré vás určite potešia! Fanúšikovia seriálu Banda / The Boys (2024) sa konečne dočkajú dlho očakávanej 4. série, ktorá sľubuje ešte viac akcie a napätia.

Športoví nadšenci tenisu si tento mesiac môžu vychutnať fascinujúci dokument Federer: Twelve Final Days (2024), ktorý poskytuje exkluzívny pohľad na posledné dni kariéry jedného z najväčších tenisových hráčov všetkých čias, Rogera Federera.

Milovníci hudby a silných životných príbehov by nemali premeškať dokument Já jsem: Céline Dion / I Am: Celine Dion (2024). Tento dojemný film prináša autentický pohľad na zápas legendárnej speváčky Céline Dion s chorobou, ktorá zásadne ovplyvnila jej život a kariéru.

Pre tých, ktorí túžia po historických drámach s nádychom romantiky a dobrodružstva je tu osem dielny seriál Má lady Jana / My Lady Jane (2024). Tento seriál rozpráva príbeh skutočnej lásky a veľkolepých dobrodružstiev Lady Jane Grey, mladej ženy, ktorej život bol plný zvratov a dramatických udalostí.

Všetky tieto a ďalšie novinky na Prime Video si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:

4. Jún

Marlon Wayans: Good Grief (2024)

Multitalentovaný herec a komik Marlon Wayans, vo svojom štvrtom špeciálnom stand upe, predvádza svoj jedinečný druh komédie, v ktorej sa spája fyzický humor, veselé komentáre, s prekvapivou dávkou srdca. Je to veľmi osobné predstavenie v kultovom divadle Apollo v Harleme, kde sa komédia stretáva s terapiou, keď Marlon pracuje cez svoj smútok po tom, čo nedávno stratil oboch svojich rodičov.

6. Jún

Counsel Culture (2024)

Diskusia, ktorú moderuje Nick Cannon venovaná témam duševného zdravia.

13. Jún

Banda / The Boys (2024) - Season 4

Pripravte sa na vzrušujúci zážitok, pretože ultra-násilná satirická super-hrdinská séria The Boys (2024) od Amazonu sa rozhodla na Prime Video nespomaľovať, práve naopak chystá sa na ešte väčšiu divočinu.

18. Jún

Power of the Dream (2024)

Cesta WNBA od podceňovania k aktivizmu, boju za rovnaké práva, spravodlivé odškodnenie a sociálnu spravodlivosť, čo v konečnom dôsledku ovplyvňuje politiku USA.

20. Jún

Federer: Twelve Final Days (2024)

Sleduje posledných 12 dní kariéry tenistu, ktorý je považovaný za najlepšieho vôbec, keď hrá svoj posledný turnaj.

25. Jún

Já jsem: Céline Dion / I Am: Celine Dion (2024)

Ja som: Céline Dion v réžii oscarovej kandidátky Irene Taylorovej prináša autentický a otvorený pohľad na zápas legendárnej speváčky s chorobou, ktorá zásadne ovplyvnila jej život. Tento inšpiratívny dokument je poctou jej fanúšikom, zdôrazňuje hudbu, ktorá ju sprevádzala celým životom, a súčasne ukazuje nezlomnú silu ľudského ducha

27. Jún

Má lady Jana / My Lady Jane (2024)

Pripravte sa na fascinujúci príbeh o skutočnej láske a veľkolepom dobrodružstve, ktorý je plný vražedných maniakov, odvážnych hrdinov, diabolských intríg, statočných súbojov, štipky magického realizmu a poriadnej dávky erotiky. Vitajte vo svete Má lady Jana.

 

Ak používate tento zoznam pre svoj článok, citujte nás !

Zdroj: tomsguide.com, Youtube, imdb.com, primevideo.com