Skip to main content

Novinky na Prime Video, Marec 2024

Novinky na Prime Video v marci 2024

Novinky na Prime Video, Marec 2024

V marci 2024 na Prime Video prichádzajú novinky, ktoré vás určite nenechajú chladnými!

Prvá časť Nepremožiteľný / Invincible Season 2 bola ukončená koncom novembra 2023 a počas zimných mesiacov nás nechala čakať. Jar je však za dverami a s ňou prichádza aj polovica druhej sezóny. Fanúšikovia tohto epického animovaného seriálu sa určite tešia na ďalšie vzrušujúce dobrodružstvá.

Road House (2024) remake pôvodného filmu z roku 1989 sleduje príbeh protagonistu Daltona, bitkára s doktorátom, ktorý pracuje v najdrsnejšom podniku na juhu známom ako Double Deuce. Tento nový pohľad na klasiku s Jakeom Gyllenhaalom v hlavnej úlohe sľubuje vzrušujúce momenty a zábery, ktoré vás dostanú na kraj sedadla.

Ricky Stanicky (2024) je nová komédia na Prime Video, ktorá nás zaručene pobaví. Zac Efron, Jermain Fowler, Andrew Santino a John Cena spolu tvoria skvelú hereckú zostavu, ktorá nám prinesie vtipné a nezabudnuteľné chvíle. Réžiu sa ujal Peter Farrelly, známy svojimi výnimočnými filmami ako Blbý a blbší (1994), Zelená kniha (2018) a Niečo na tej Mary je (1998).

Nezmeškajte ani jednu z týchto úžasných noviniek na Prime Video v marci 2024 a sledujte ich na vlastné oči! Všetky novinky na Prime Video  si môžete pozrieť v nasledujúcom videu

 

7. Marec

Ricky Stanicky (2024)

V tejto novej neuveriteľnej komédii stvárňujú Zac Efron, Jermaine Fowler a Andrew Santino troch kamarátov z detstva, ktorí si po rokoch udržujú malé klamstvo. Zdá sa, že vymysleli imaginárneho najlepšieho priateľa menom Ricky Stanicky, ktorý im pomáha uniknúť z nežiaducich situácií.

 

14. Marec

Frida (2024)  

Vydajte sa na magickú cestu životom ikonickej umelkyne Fridy Kahlo, ktorá je rozprávaná prostredníctvom jej vlastných slov z denníkov, listov, esejí a rozhovorov. Tento príbeh ožíva vďaka lyrickej animácii, ktorá čerpá inšpiráciu z jej nezabudnuteľného umeleckého diela.

Nepremožiteľný / Invincible (Season 2) Part 2

Príbeh Nepremožiteľný / Invincible pokračuje s Markom, keď Viltrumiti zajali jeho otca Omni-Mana a dali mu ultimátum: Dobyť Zem alebo čeliť smrteľným následkom. Keďže do konca zostávajú už len štyri epizódy táto sezóna sa zdá, že sa len začína...

 

21. Marec

Road House (2024)

Akčný film Road House (2024) sa zameriava na Jakea Gyllenhaala v úlohe bývalého bojovníka UFC, ktorý sa snaží sotva prežiť finančné ťažkosti. Po tom, čo ho majiteľ jedného z motelu na Floride nájde ako spí v aute, dostane Dalton ponuku stať sa vyhadzovačom v bare. Tam sa každý deň ocitá v konflikte s opilcami a motorkármi, ktorí túžia dostať po držke vrátane skutočného MMA bojovníka, teraz herca prvýkrát Conora McGregora. 


26. Marec

Tig Notaro: Hello Again (2024)

Stand-up špeciál plný nepríjemných nedorozumení, strašných zdravotných problémov a rodinných chvíľ s manželkou a deťmi Tiga Notara.

 

28. Marec

American Rust - Broken Justice (Season 2)

American Rust - Broken Justice (2024) nás zavedie späť do fiktívneho malého mesta Rust Belt v Pensylvánii. Del Harris (Jeff Daniels) a Grace Poe (Maura Tierney) sa snažia znovu postaviť svoje životy po desivých udalostiach prvej série. Druhá séria začína sériou zdanlivo nesúvisiacich vrážd naznačujúcich oveľa väčšie spiknutie, ktoré ohrozuje každého v tomto malom, úzko prepojenom meste.