Skip to main content

Novinky na Apple Tv Plus vo februári 2024

Novinky na Apple Tv Plus vo februári 2024

Novinky na Apple Tv Plus vo februári 2024

Vo februári 2024 prichádzajú na Apple Tv novinky! Medzi ne patrí The New Look (2024), séria opisujúca vznik prelomovej módnej kolekcie "new look" od Christiana Diora z roku 1947. Okrem toho sa môžeme tešiť na Constellation (2024), kde Noomi Rapace hrá hlavnú úlohu a po havárii vo vesmíre sa vracia na Zem. Zo sveta futbalu prichádza mini séria s názvom Messi’s World Cup: The Rise of a Legend (2024), ktorá sleduje epickú cestu legendárneho Messiho cez päť majstrovstiev sveta vo futbale.

14. Februára

The New Look (2024)

Od Todda A. Kesslera, spoluautora známych televíznych drám (Damages, Bloodline) prichádza nový historický seriál, ktorý sa ponára do sveta módy v Paríži v 40. rokoch. V ktorom držiteľ ceny Emmy Ben Mendelsohn stvárňuje ikonického francúzskeho návrhára Christiana Diora.
The New Look (2024) on IMDb

16. Februára

The Dynasty: New England Patriots (2024)

Vstúpte do dvadsaťročnej cesty, ktorá sa niesla v tóne šiestich triumfov v Super Bowle, no zároveň bola poznačená vnútornými spormi, ktoré vyvolali nemalé konflikty. Tom Brady, Bill Belichick, Robert Kraft a kľúčoví hráči odhaľujú cestu k víťazstvu.
The Dynasty (2024) on IMDb


21. Februára

Constellation (2024)

Noomi Rapace stvárňuje astronautku menom Jo, ktorá sa po havárii vo vesmíre vracia na Zem. Táto tragická udalosť zanecháva v jej duši psychické následky a prekážky, ktoré nedokáže prekonať, aby viedla život ako predtým. 
Constellation (2024) on IMDb


Messi’s World Cup: The Rise of a Legend (2024)

Sledujte epickú cestu legendy cez päť majstrovstiev sveta, ktorá vyvrcholí triumfom v roku 2022. V priebehu majstrovstiev Lionel Messi zdieľa niektoré zo svojich najosobnejších úvah – o kariére národného tímu a výzvach ktorým čelil.
Messi's World Cup: The Rise of a Legend (2024) on IMDb

 

Zdroj: apple.com/tv-pr/originals/