Skip to main content

Novinky na Netflixe, Júl 2024

Novinky na Netflixe, Júl 2024

Pripravte sa na vzrušujúce novinky na Netflixe, ktoré vám prinesú množstvo zábavy a napätia počas celého mesiaca júl 2024.
Novinky na Netflixe pre júl 2024:

Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024), tešiť sa môžete na akčnú komédiu, kde Axel Foley sa vracia do Beverly Hills po ohrození života jeho dcéry.
Vikings: Valhalla (Sezóna 3), seriálová novinka na Netflixe nás zavedie do tretieho pokračovania, kde naši hrdinovia putujú za novým vikingským domovom, od Konštantínopolu až po Grónsko a na okraj známeho sveta.
Výbušné mačiatka / Exploding Kittens (2024), tento animovaný seriál prináša večný konflikt, ktorý nadobudne epické rozmery, keď Boh aj diabol sú poslaní na Zem v telách robustných domácich mačiek.
Cobra Kai (Sezóna 6 – Časť 1), obľúbený seriálový spin-off filmu Karate Kid si zaslúži veľké finále. Šiesta sezóna bude obsahovať 15 epizód, ktoré budú predstavené ako trojdielne podujatie. Všetko to začína 18. júla.
Mountain Queen: The Summits of Lhakpa Sherpa (2024), dokumentárny film rozpráva príbeh prvej Nepálčanky, ktorá vystúpila na Everest a prežila. Je to len jeden vrchol v jej neuveriteľnom živote.

Tieto a mnoho ďalších skvelých noviniek na Netflixe za mesiac júl 2024 si môžete pozrieť v nasledujúcom videu. Pripravte sa na nezabudnuteľné zážitky!

2. Júl

Dokumentárny seriál od Netflixu nám umožňuje nahliadnuť do sveta elitných šprintérov, ktorí sa pripravujú na súboj o titul najrýchlejšieho človeka planéty. A ako sa vyrovnávajú s dotieravými novinármi a tvrdou konkurenciou? To všetko sa dozviete v tomto fascinujúcom programe, ktorý odhaľuje, že za tými niekoľkými sekundami na atletickej dráhe stojí obrovská drina a odhodlanie. Pokiaľ máte radi šport a zaujíma vás, čo sa deje za kulisami, určite si seriál Sprint pridajte na zoznam sledovania!


3. Júl

Novinka na Netflixe v mesiaci júl na ktorú sa všetci určite tešíme je Policajt v Beverly Hills: Axel F.
V tomto novom pokračovaní sa  Axel Foley ocitá tvárou v tvár nebezpečiu, ktoré presahuje hranice Beverly Hills. Film ponúka mix vyšetrovania, komédie, akcie a divákom prinesie pohľad na to ako sa Axel Foley vyrovnáva so zmenami v modernom svete a s novými partnermi na ceste za spravodlivosťou.

 

Pripravte sa na strhujúce divadlo plné rytmu a flowu. V novom súťažnom programe sa proti sebe postavia tí najlepší francúzski raperi a stretnú sa v disciplínach, ktoré preveria ich talent i zručnosti.

Skupina rodín zistí, že charizmatický muž, ktorý si získal ich dôveru, je ako darca spermií otcom stoviek, možno až tisícok detí po celom svete.


4. Júl

Máte radi grilovanie? Ak áno, určite si nenechajte ujsť kuchársku súťaž, kde majstri grilu bojujú o titul najlepšieho a ukazujú svoje grilovacie zručnosti.


5. Júl

V dôsledku zriedkavého javu sa žena ocitne v tehotenstve s dvojčatami dvoch mužov. Postupom času sa snaží udržať svoju rodinu zjednotenú - a jej tajomstvá skryté.

Autistický sprievodca v múzeu žije podľa presne stanovených pravidiel. Keď sa však zamiluje do kolegyne, prežíva silné emócie s ktorými sa nikdy predtým nestretol a tie mu úplne prevrátia život.

Amanda a jej vymyslený priateľ Rudger prežívajú vzrušujúce imaginárne dobrodružstvá. Jedného dňa však Rudger zostane sám a musí sa postaviť proti tajomnému nebezpečenstvu.


9. Júl

Niekoľko mužov sa nasťahuje do jedného domu na celý mesiac. Spoločne začnú predávať kávu z coffee trucku a dúfajú, že pri tejto príležitosti konečne stretnú toho pravého.

Stand-Up


10. Júl

Na chlapeckú školu v Kolumbii v sedemdesiatych rokoch príde záhadná dievčina, ktorá rýchlo narúša niekoľko stereotypov, porušuje pravidlá a zlomí niekoľko sŕdc.

Vzrušujúci seriál sledujúci hráčov amerického futbalu na pozícii receivéra, ako sú D. Adams, J. Jefferson, G. Kittle, D. Samuel a A. St. Brown v priebehu sezóny 2023.

Šesť týmov cukrárskych majstrov sa snaží kombinovať tradičné techniky s inováciami a vytvoriť úžasné dobroty. Kto sa v tomto závode s časom dostane až na vrchol?

Khanne má za sebou rozchod. Je naštvaný, ale má priateľov ako Arore, Jainu a Honey Paaji, ktorí ho povzbudzujú, aby sa postavil tomuto rozchodu čelom a pohol sa ďalej. Vydajú sa na cestu naprieč Pandžábom, aby pomohli Khannemu nájsť pokoj po ktorom túži.


11. Júl

Tri kamarátky prídu do prímorského mestečka, kde hľadajú spojenie so svojím duchovným ja. Náhle však musia riešiť dávne trauma, ktoré sa odohralo v ich rodinách.

Otec rodiny má kvôli rozvodu starosti až nad hlavu. Z jeho domu na samote však záhadne zmiznú jeho deti a on sa musí vydať na nebezpečnú misiu.

Seriálová novinka na netflixe sú Vikingovia: Valhalla !
V tretej sérii Vikings: Valhalla sa naši hrdinovia vydajú za novým vikingským domovom, od Konštantínopolu až po Grónsko a na okraj známeho sveta. Predtým, ako sa však vydajú na nové obzory, musia sa vrátiť tam, kde to všetko začalo, na poslednú bitku. Hrdinovia sa stanú legendami v tejto záverečnej kapitole ságy  Vikings: Valhalla.

 

12. Júl

Pia pozve svojho nového priateľa Jana na tradičný herný večierok so svojimi kamarátmi. Nečakane však príde aj jej bývalý partner a začne sa poriadne dráma.

Nový animovaný seriál na Netflixe prináša hlasové talenty hviezdy seriálu Lucifer (2016-2021) Toma Ellisa, ktorý stvárňuje samotného Boha. Avšak s jedným zvratom – po tom, čo bol prepustený zo svojej nebeskej pozície sa Boh ocitá vyhostený na Zemi, kde sa musí pokúsiť opäť spojiť s ľudstvom...

 

Ace Ngubeni, sympatický lobola vyjednávač, čelí svojej doteraz najtvrdšej dohode pre plachého klienta.

Horkokrvný futbalista má všetko, čo si môže priať. Po konflikte však začne mať ťažkosti s hraním a pod vedením samotárskeho profesora sa musí naučiť prijať svoje vlastné "ja".

 

14. Júl

Sedem šéfkuchárov súťaží o príležitosť zrealizovať svoju víziu v slávnej reštaurácii Palm Court v luxusnom londýnskom hoteli Langham.

 

15. Júl

Napínavý dokumentárny seriál, ktorý vás zavedie do zákulisia slávnych futbalových víťazstiev aj osudových prehier v španielskej LaLige.


16. Júl

Komik Chad Daniels v tomto drsnom stand-up špeciáli otvára ďalšiu zábavnú tému 

Dokumentárny seriál zameraný na detektívov a prokurátorov, ktorí sa znovu venujú svojim najnáročnejším prípadom vrážd v meste Los Angeles v Kalifornii.


17. Júl

Po neúspešnej lúpeži sa tri staršie kriminálničky ukryjú pred políciou v domove dôchodcov, kde odhalia temné tajomstvo.

V čase príprav na Olympijské hry v Paríži 2024 vydá Netflix nový dokumentárny seriál, ktorý mapuje pozoruhodný návrat Simone Biles po tom ako sa počas Letných olympijských hier v Tokiu 2020 stiahla z viacerých disciplín.

Potom, čo Bon náhodne zasiahne do prípadu Time Patrol musí sa pripojiť k agentovi Reamovi pri záchrane nevinných životov z minulosti.

 

18. Júl

Koniec dedičstva si zaslúži veľké finále. 15 epizód. Trojdielne podujatie. Všetko to začína 18. júla.

 

Príbuzní sa sporia o kontrolu nad obrovskou rodinnou firmou na diamanty, ktorá im po otcovi pripadla. Navyše, pred svojou smrťou sa otec ešte stihol oženiť so svojou gazdinou.


19. Júl

V tomto filme od Netflixu hrá Connick Jr. postavu Johna Allmana, starnúceho hudobníka, ktorého najnovší album neuspel. S upadajúcou slávou sa John rozhodne odísť na malebný ostrov Cyprus, aby znovuobjavil sám seba. Tu nečakane stretáva svoju starú lásku, ktorú vždy považoval za tú, čo mu utiekla.

 

Vzťah dvoch milovníkov adrenalínu prejde ťažkou skúškou počas výstupu na vrchol jednej z najvyšších budov sveta, kde plánujú predviesť akrobatický kúsok.

Ľudia sa menia na divoké príšery a všade zavládne panika. Tí, čo so šťastím prežili, bojujú o holý život a zároveň sa snažia zachovať si aspoň kúsok ľudskosti.

 

Na rajskom pobreží sa stretávajú krásni a nezadaní, aby si zahrali o lákavú odmenu. Má to však háčik – ak chcú vyhrať, musia sa vzdať sexu.


24. Júl

Backstreet Boys, NSYNC. Lou Pearlman stál za zrodom najúspešnejších boy bandov 90. rokov, ale aj jedného z najväčších pyramídových podvodov v histórii. Strhujúci dokumentárny seriál.

Komik Chris Redd a hviezdny tím expertov na autá vykonávajú fantastické premeny starých vrakov.


25. Júl

Po páde Berlínskeho múru sa bývalá východonemecká špiónka rozhodne vypátrať tých, ktorí ju zradili, odhaliť ich motívy a kruto sa im pomstiť.

V Taliansku zúri mor. Skupina šľachticov a sluhov pred ním utečie do vily, kde sa ich bujaré radovánky rýchlo vymknú spod kontroly.

Tím podvodníkov získa prvotriedne nehnuteľnosti v hodnote 10 miliárd jenov a nezastaví sa pred ničím, aby zrealizoval svoj doteraz najambicióznejší podvod.


26. Júl

Traja študenti z chudobných pomerov nastúpia na exkluzívnu súkromnú školu v Španielsku, kde ich stret s bohatšími spolužiakmi vyústi do vraždy.

V čase najväčšieho rozkvetu ríše Oyo získal krutý Bashorun Ga’a väčšiu moc ako králi, ktorých dosadil na trón. Nakoniec ho však sprovoznila zo sveta jeho vlastná rodina.

Rukojemníkový vyjednávač Alan Bender je povolaný zachrániť prezidenta pred únosom, len aby zistil, že je tiež sprostredkovateľom pri záchrane svojej manželky a manželstva.


31. Júl

Bola prvou Nepálčankou, ktorá vystúpila na Everest a prežila – len jeden vrchol v jej neuveriteľnom živote.

 

Legendárny dokumentárny seriál sa vracia na obrazovky s ďalšou dávkou záhadných zmiznutí, šokujúcich vrážd, nadprirodzených stretnutí a ďalších skutočných prípadov.

 

Ak používate tento zoznam pre svoj článok, citujte nás !

Zdroj: Netflix.com, Youtube, whats-on-netflix.com, imdb.com