Skip to main content

Novinky na Netflixe, Jún 2024

Novinky na Netflixe, Jún 2024

Netflix novinky pre mesiac jún 2024 sú tu!

Pripravte sa na vzrušujúce novinky na Netflixe, ktoré vám prinesú množstvo zábavy a napätia počas celého mesiaca jún 2024.

Medzi očakávané Netflix novinky patrí komédia Rodinná aféra / A Family Affair (2024), v ktorej sa predstavia hviezdy ako Zac Efron, Nicole Kidman a Joey King. Tento film sľubuje množstvo smiechu a rodinnej zábavy.

Ďalšou veľkou novinkou na Netflixe je akčná komédia Vrah naoko / Hit Man (2024), kde Glen Powell predvádza svoju všestrannosť v úlohe profesionálneho nájomného vraha, ktorý sa nečakane zamiluje do svojej potenciálnej obete, ktorú stvárňuje Adria Arjona.

Pre milovníkov animovaných rozprávok je tu Ultraman: Vyššie a vyššie / Ultraman: Rising (2024), ktorá svojou napínavou dejovou líniou a krásnou animáciou zaujme nielen deti, ale aj dospelých.

Fanúšikovia seriálov sa môžu tešiť na tretie a zároveň záverečné pokračovanie postapokalyptického seriálu Chlapec s parožím / Sweet Tooth. Tento seriál, adaptovaný podľa komiksovej knihy od Jeffa Lemireho pod vydavateľstvom DC/Vertigo, sľubuje emocionálne vyvrcholenie príbehu.

Pre tých, ktorí majú radi akciu, je tu Tvrdá odplata / Trigger Warning (2024) s Jessicou Albou v hlavnej úlohe. Alba hrá členku špeciálneho komanda, ktorá sa rozhodne pomstiť smrť svojho otca v tejto napínavej akčnej snímke.

Tieto a mnoho ďalších skvelých noviniek na Netflixe za mesiac jún 2024 si môžete pozrieť v nasledujúcom videu. Nechajte sa vtiahnuť do sveta nových príbehov a dobrodružstiev, ktoré Netflix prináša priamo do vášho obývacieho priestoru.

 

3. Jún

Little Baby Bum: Muzička / Little Baby Bum: Music Time (Season 2)

Muzička je čarovná škôlka, kde deti každý deň zažívajú množstvo zábavy a dobrodružstiev. Okrem toho sa tu učia nové pesničky a získavajú rôzne nové vedomosti. Pridáte sa k nám?

4. Jún

Dedičstvo za každú cenu / The Price of Nonna’s Inheritance (2024)

Keď sa babička zaľúbi do odvážneho nápadníka s neistými úmyslami, jej rodina začne pripravovať tajný plán na ochranu jej života a zároveň svojho dedičstva.

5. Jún

Ako sa vykráda banka / How to Rob a Bank (2024)

Bol to charizmatický rebel, akoby vystrihnutý z akčného filmu, ktorý v deväťdesiatych rokoch spáchal sériu nevídaných bankových lúpeží v Seattli a jeho okolí. Dokument o skutočných zločinoch.

David Letterman: Môjho ďalšieho hosťa nemusím predstavovať / My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman (Season 5)

Zábavná talk show legendárneho moderátora Davida Lettermana, kde sa pýta známych osobností na otázky priamo na telo.

Žraloky v Paríži / Under Paris (2024)

V  Paríži sa po prvý raz konajú majstrovstvá sveta v triatlone na Seine. Brilantná vedkyňa Sophia (Bérénice Bejo) sa od mladého ekologického aktivistu dozvie, že hlboko v rieke pláva veľký žralok. Aby sa vyhli krvavému kúpeľu v srdci mesta nemajú inú možnosť ako spojiť sily s veliteľom polície na rieke Seine.

6. Jún

Baki Hanma VS Kengan Ashura (2024)

Prichádza rozhodujúci súboj. V tomto intenzívnom crossoveri sa stretnú bojovníci, ktorých poznáte zo seriálov „Baki Hanma“ a „Kengan Ashura“.

Basma (2024)

Mladá Saudská Arabka sa vracia domov do Džiddy po štúdiách v zahraničí, len aby zistila, že jej rodina pred ňou skrýva nepríjemné novinky.

Kübra (Season 2)

Obyčajný muž dostáva správy, ktoré predpovedajú budúcnosť. Čoskoro preto získa oddaných stúpencov, ale urobí si aj mocných nepriateľov.

Nelma Kodama: Kráľovná špinavých peňazí / Nelma Kodama: The Queen of Dirty Money (2024)

Neslávne známa Nelma Kodamová skončila vo väzení za kšeftovanie s peniazmi na čiernom trhu. Po prepustení sa však rozhodne prehovoriť o svojej úlohe v korupčnom škandále, ktorý zatriasol Brazíliou.

Rafa Márquez: Kapitán / Rafa Marquez: El Capitan (2024)

Slávny mexický obranca sa v hlbokom rozjímaní spomína na svoje víťazstvá a prehry na futbalovom ihrisku, ako aj mimo neho. V úprimnej spovedi prezradí, o čom sníva a čo ho stále poháňa ďalej.

Chlapec s parožím / Sweet Tooth (Season 3)

Tento post-apokalyptický fantasy seriál od Netflixu sa odohráva po tajomnej globálnej vírusovej pandémii, ktorá spôsobila narastajúci počet úmrtí a novú generáciu detí narodených ako hybridy ľudských a zvieracích bytostí.

7. Jún

Hierarchie / Hierarchy (Season 1)

Čušinskú strednú má pod palcom úzka a starostlivo vybraná skupinka študentov. Pevnú nadvládu nad školským svetom im ale naruší nový tajnostkársky spolužiak.

Vrah naoko / Hit Man (2024) 

V novej akčnej komédií Vrah naoko / Hit Man (2023), Glen Powell predvádza svoju všestrannosť tým, že stvárňuje profesionálneho nájomného vraha, ktorý sa neočakávane zamiluje do potenciálnej klientky, stvárnenej Adriou Arjonou.

Ako uliatie / Perfect Match (Season 2)

Pary, ktoré preukážu, že sú kompatibilné, získajú právo hrať si s taktikou a vášňami. Budú mať možnosť rozhodovať o tom, či spoja alebo rozdelia ostatných súťažiacich.

11. Jún

Keith Robinson: Different Strokes (2024) 

V tomto veselom stand-up špeciáli sa uznávaný komik Keith Robinson venuje téme od pokusu objednať si jedlo od Popeyesa po jeho mozgovej príhode, až po situáciu, keď mu naskočila Viagra práve v lietadle a poskytuje nám pohľad do reality jeho života.

Tour de France: Bez príkras / Tour De France: Unchained (Season 2)

Ohromujúci dokumentárny seriál, ktorý počas najnáročnejších cyklistických pretekov na svete nasleduje niekoľko elitných tímov v ich boji o vysnívané víťazstvo. Táto jazda bude bolestivá!

12. Jún

Goldin: Kráľovstvo artefaktov / King of Collectibles: The Golden Touch (Season 2)

Tento seriál nás zavedie do aukčného domu, ktorý sa špecializuje na vzácne zberateľské kúsky. Pod vedením obchodníka Kena Goldina a jeho tímu expertov sa nás čaká fascinujúca jazda aukčným svetom.

Tajomstvo terakotových bojovníkov / Mysteries of the Terracotta Warriors (2024)

Tisíce terakotových vojakov strážili hrobku prvého čínskeho cisára. V tomto fascinujúcom dokumentárnom seriáli sa zameriame na ich príbeh, vyčítaný z archeologických nálezov a budú oživené pôsobivými rekonštrukciami.

13. Jún

Bridgertonovi / Bridgerton (Season 3 – Part 2)

Osem nerozlučných súrodencov z rodu Bridgertonovcov sa vydáva na cestu hľadania lásky a šťastia v londýnskej smotánke. Tento seriál je inšpirovaný úspešnými románmi od Julie Quinn.

Doktor Sex / Doctor Climax (Season 1)

V Thajsku 70. rokov začne jeden dermatológ pod prezývkou Doktor Sex písať články do novín, v ktorých rúca rôzne tabu v sexe. A nečakane tým spustí sexuálne obrodenie.

14. Jún

Joko Anwar: Nočné mory a denné snívanie / Joko Anwar’s Nightmares and Daydreams (Season 1)

Zbierka siedmich psychologických sci-fi príbehov, v ktorých sa scenárista a režisér Joko Anwar zaoberá nadprirodzenými javmi.

Ultraman: Vyššie a vyššie / Ultraman: Rising (2024) 

Netflix nezabudol v mesiaci jún ani na animované rozprávky a to v podobe Ultraman: Vyššie a vyššie !
Čo sa stane, keď klasický anime superhrdina dostane modernú úpravu? Odpoveď prichádza s návratom legendárnej franšízy Ultraman, ktorá sa preslávila desaťročiami histórie vo filmoch, kreslených seriáloch a komiksoch. 


15. Jún

Život za mrežami / Miss Night and Day (Season 1)

Mladý muž, odsúdený na doživotie sa v spomienkach vracia k ľuďom, okolnostiam a systému, ktoré ho zaviedli na dráhu zločinu.


18. Jún

Záhadológovia / Agents of Mystery (Season 1)

Zohraný tím šiestich záhadológov musí za šesť hodín vyriešiť niekoľko paranormálnych záhad. Našťastie im to páli a môžu sa spoľahnúť jeden na druhého.

Dúhový humor: Stand-upová revolúcia / Outstanding: A Comedy Revolution (2024)

Vtipný a srdcervúci dokumentárny film o histórii stand-up komunity LGBTQ+, kde diváci dostanú možnosť počuť príbehy zo života slávnych komikov a komičiek.


19. Jún

Čierna Barbie / Black Barbie: A Documentary (2024)

Prvá černošská Barbie od Mattela vznikla vďaka príspevku troch odvážnych žien čiernej pleti, ktoré navrhli bábiku, čo zrkadlila ich vlastný vzhľad. Týmto spôsobom sa im podarilo vytvoriť ikonický symbol, ktorý zastupuje rozmanitosť v hračkárskom priemysle.

Zapeklité dedičstvo / Inheritance (2024)

Po smrti ich zazobaného strýka s ktorým sa dlhé roky nestýkali zistia, že musia vyriešiť množstvo spletitých hádaniek, aby sa dostali k jeho dedičstvu. V jeho vile ich čakajú záhady, ktoré vyžadujú ich vynaliezavosť a spoluprácu, aby mohli odhaliť tajomstvá z minulosti.

Akadémia pána Kleksa / Kleks Academy (2024)

Zdanlivo obyčajné dievča, hľadajúce svojho otca, prijme pozvanie na kúzelnú univerzitu, ktorú riadi výstredný učiteľ Kleks. Tam sa vydáva na dobrodružnú cestu plnú záhad a kúziel v nádeji, že zistí viac o svojom rodinnom tajomstve.


20. Jún

Miláčikovia Ameriky: Roztlieskavačky Dallas Cowboys / AMERICA’S SWEETHEARTS: Dallas Cowboys Cheerleaders (Season 1)

Sledujte ako roztlieskavačky tímu Dallas Cowboys prežívajú náročné úvodné konkurzy, sústredenia a celú sezónu. Budú schopné splniť svoj veľký sen a získať miesto v tomto ikonickom tíme?

Dvojičky sa nezaprú / The Accidental Twins (2024)

Napínavý dokument zachytáva príbeh dvoch párov jednovaječných dvojčiat z Kolumbie, ktoré boli zamenené v pôrodnici. V dospelosti sa títo chlapci stretávajú a spoločne riešia svoju minulosť a novú identitu, čeliač všetkým výzvam a prekážkam, ktoré im život priniesol.


21. Jún

Gangy Galicie / Gangs of Galicia (Season 1)

Ukazuje sa, že zavraždený otec mladej právničky viedol dvojitý život. Plná túžby po pomste sa mladá žena rozhodne vstúpiť do drogového kartelu v Galícii a preniknúť až k jeho šéfovi, aby odhalila pravdu a vykonala spravodlivosť za smrť svojho otca.

Hra obetí / The Victim’s Game (Season 2)

Forenzný detektív s Aspergerovým syndrómom odhaľuje, že jeho dcéra s ktorou sa odcudzil má nejaký súvis s tajomnými vraždami. Riskuje preto úplne všetko, aby tento prípad vyriešil a zároveň znovu nadviazal kontakt so svojou dcérou.

Tvrdá odplata / Trigger Warning (2024)

Akčná novinka na Netflixe je Tvrdá odplata (2024) s Jesicou Albou! Členka špeciálnych jednotiek sa vráti do rodného mesta, aby zistila, prečo zomrel jej milovaný otec. Pri pátraní potom odhalí nebezpečné sprisahanie. 


22. Jún

Rising Impact (Season 1)

Sledujeme vzostup tretiaka Gawaina Nanaumiho ako objavuje svet golfového športu a súťaží so svojimi súpermi. 


25. Jún

Kaulitz & Kaulitz (Season 1)

V tejto zábavnej reality show si môžete nazrieť do súkromia hviezdnych dvojčiat Toma a Billa Kaulitzových. Sledujte ako vyzerá ich každodenný život v Los Angeles a v Nemecku, a dostanete jedinečný pohľad na ich osobné a profesionálne úspechy a výzvy.


26. Jún

Najhorší spolubývajúci / Worst Roommate Ever (Season 2)

V nekompromisnom dokumentárnom seriáli sa ponoríme do sveta brutálnych podvodníkov a chladnokrvných vrahov, ktorí žili medzi svojimi spolubývajúcimi. Tieto desivé príbehy sú založené na skutočných udalostiach a prinášajú divákovi pohľad do temnej stránky ľudskej povahy, ktorú si mnohí ani nevedia predstaviť.


27. Jún

Osudovo blízko / Drawing Closer (2024)

Sedemnásťročný Akito sa dozvie, že má len rok života. Rozhodne sa preto stráviť zostávajúci čas s nevyliečiteľne chorým dievčaťom, aby jej spríjemnil posledné mesiace života. Ich spoločné chvíle naplnia dni láskou, dobrodružstvami a nezabudnuteľnými zážitkami.

Supergen / Supacell (Season 1)

Päť obyčajných ľudí z južného Londýna náhle objaví zvláštne nadľudské schopnosti. Aby jeden muž mohol zachrániť svoju milovanú ženu, musí ich prinútiť k spolupráci a využiť ich jedinečné talenty na boj proti síle, ktorá ich ohrozuje.

Zlatá devadesátá / That 90s Show (Part 2)

Keď sa Leia rozhodne stráviť letné prázdniny vo Wisconsine, jej starí rodičia Kitty a Red Formanovi ubytujú ďalšiu generáciu tínedžerov v pivnici. Ich letné dobrodružstvá a nezabudnuteľné zážitky sa odohrávajú pod dohľadom starostlivých aj keď niekedy prísnych, starých rodičov.

Jednorožčia akadémia / Unicorn Academy (Chapter 2)

Na ostrove jednorožcov začne ohrozovať temná sila a odvážne dievča s päticou spolužiakov sa preto musí chopiť iniciatívy. Spoločne musia vziať veci do vlastných rúk a zachrániť obľúbenú kúzelnú akadémiu pred nebezpečenstvom, ktoré hrozí zničením všetkého, čo im je drahé.

28. Jún

Rodinná aféra / A Family Affair (2024)

Ďalšou skvelou novinkou na Netflixe v mesiaci jún je komédia Rodinná aféra (2024)!
Jediné čo je horšie, ako byť asistentom filmovej hviezdy s vysokými nárokmi, ktorá vás neberie vážne, je zistiť, že je zaľúbený do tvojej mamy. To sa môže zmeniť na záplavu nepríjemných a zložitých situácií, ktoré narúšajú nielen pracovné, ale aj osobné vzťahy.

Továrna v Kotě / Kota Factory (Season 3)

Snaživý, ale nevýrazný mladík a jeho priatelia sa pokúšajú preplávať úskaliami študentského života v meste plnom skúšok na prestížne indické univerzity. 

Òlòtūré: Cesta ven / Oloture: The Journey (Season 1)

Mladá novinárka, ktorá pracuje v utajení ako sexuálna pracovníčka v Nigérii, aby odhalila korupciu, sa ocitne v boji o život, keď si razí cestu do Európy. Jej nebezpečná cesta je plná nástrah a výziev, pričom musí čeliť nielen fyzickým ohrozeniam, ale aj emocionálnym a morálnym rozhodnutiam v snahe priniesť spravodlivosť a pravdu.


Kľúče k Manhattanu / Owning Manhattan (Season 1)

Ryan Serhant vedie jednu z najväčších realitiek v New Yorku a je v svojom odbore expertom. Zodpovedá za najluxusnejšie nehnuteľnosti a od svojich maklérov očakáva iba to najlepšie. Je symbolom prestíže a kvality vo svete nehnuteľností v New Yorku.

Agent / The Mole (Season 2)

Nová verzia kultovej show prináša dvanástim súťažiacim sériu úloh, pri ktorých sa snažia odhaliť, kto z nich sabotuje ostatným úspešné plnenie misií. 

Divoká krása / Savage Beauty (Season 2)

Záhadnej žene s tragickou minulosťou sa pri honbe za pomstou podarí preniknúť do vplyvnej rodiny, ktorá vlastní svetové kozmetické impérium obostreté temnými tajomstvami.

 

Ak používate tento zoznam pre svoj článok, citujte nás !

Zdroj: Netflix.com, Youtube, whats-on-netflix.com, imdb.com