Skip to main content

Novinky na Netflixe, Máj 2024

Novinky na Netflixe, Máj 2024

Netflix novinky pre mesiac Máj 2024 sú tu!

V prvom rade si nezabudnite pozrieť Sci-Fi akčný film Atlas (2024), kde Jennifer Lopez zohráva hlavnú úlohu a ponúka nám úžasnú jazdu plnú napätia a dobrodružstva.

Okrem toho sa tešte na druhú sériu Diova krv / Blood of Zeus, kde Heron, obyčajný človek žijúci v starovekom Grécku, objavuje svoje skutočné dedičstvo syna Dia a má za úlohu zachrániť svet pred démonickou armádou.

Pre milovníkov komédií je tu špeciálna lahôdka - Bez polevy / Unfrosted (2024), ktorá má v obsadení hviezdy ako Melissa McCarthy, James Marsden, Hugh Grant a ďalších.

A pre našich mladších divákov je prichystaná animovaná rozprávka Jednorožec Thelma / Thelma the Unicorn (2024), kde malý poník Thelma túži po sláve a sníva o tom, že sa stane nablýskaným jednorožcom.

Všetky tieto skvelé novinky na Netflixe za mesiac máj 2024 si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

1. Máj

Deaw Special: Super Soft Power (2024) 

Udom Taephanich, thajský komik ponúka pohľad do svojho pestrofarebného života, kde sa miešajú smiech a chaos. Jeho príbehy odhaľujú komické situácie a absurdity s ktorými sa stretáva v každodennom živote. Okrem toho sa nevyhne ani zábavným príhodám zo sveta športu, ako sú futbalové zápasy hviezd, kde sa stretávajú talenty z rôznych odvetví. Alebo neprehliadneme ani jeho dobrodružstvá a nepodarené momenty pri randení, ktoré dodávajú jeho príbehom nový rozmer a humor.

Oslava v nore / Down the Rabbit Hole (2024)

Malý Tochtli si užíva pokoj a pohodlie vo svojom luxusnom paláci, no občas sa stretáva s temnými tienami, ktoré sa vynoria z podsvetia zločinu, kde sa pohybuje jeho otec.

Úprimne povedané / Frankly Speaking (Season 1)

Významný televízny moderátor stráca kontrolu nad svojím jazykom a náhle hovorí čokoľvek mu napadne. Táto nečakaná udalosť zaujme scenáristku televízneho programu, ktorá sa rozhodne pozvať moderátora do svojej šou.

Hírámandí: Démanty na predaj / Heeramandi: The Diamond Bazaar (2024)

V časoch britskej nadvlády v Indii sa napätie stupňuje a vzdoru pribúda. V centre pozornosti je intrigánka Mallika, ktorá s pevnou rukou ovláda prestížny nevestinec. Avšak nová sokyňa prichádza s ambíciami, ktoré ohrozujú Mallikinu moc a kontrolu.

The Unbroken Voice (Season 2)

Mladá Arelys Henao neváha napriek životným prekážkam nasledovať svoj sen o speváckej sláve. Jej životná dráma je spojená s hudbou a inšpiruje sa mladosťou kolumbijskej legendy.

 

2. Máj

Muž na vrcholu / A Man in Full (2024) (Limited Series)

V seriály od Netflixu s názvom  Muž na vrcholu / A Man in Full (2024) sledujeme príbeh realitného magnáta Charlieho Crokera (Jeff Daniels) z Atlanty, ktorý neočakávane čelí bankrotu. Postavený pred túto nezvyčajnú výzvu sa Charlie snaží všetkými prostriedkami brániť svoje impérium pred tými, ktorí by chceli profitovať z jeho pádu z milosti.

Pekná rebelka / Beautiful Rebel (2024)

Gianna Nannini, jedna z najväčších talianskych rockových hviezd neváhala ísť za svojím snom aj keď by to znamenalo bojovať s vlastnou rodinou aj náročným hudobným priemyslom. Jej príbeh sa začal odvahou a vášňou, ktoré ju viedli k tomu, aby prekonala prekážky a presadila sa vo svete hudby.

Tajomstvo neandertálcov / Secrets of the Neanderthals (2024)

Dokument o záhadách, ktoré popisujú neandertálcov. Čo nám o ich živote aj tajomnom zmiznutí prezradia ich fosílne pozostatky?

Agent Bon na cestách časem / T P BON (Season 1)

Bon sa neúmyselne zapletie do prípadu časovej hliadky a ocitne sa v zložitej situácii. Spolu s agentkou Ream musí zachrániť životy nevinných ľudí v minulosti a pri tomto dobrodružstve sa stanú svedkami historických udalostí, ktoré zmenia ich pohľad na svet a minulosť.


3. Máj

John Mulaney uvádza: Všetci sú v L.A. / John Mulaney Presents: Everybody’s in LA (Season 1)

Počas jedného týždňa sme s Johnom Mulaneyom zaznamenali šesť živých epizód, ktoré nás zavádzajú po uliciach Los Angeles. Každá z nich je plná zábavy, keď sa John stretáva s rôznymi zábavnými ľuďmi a nečakanými situáciami, ktoré vynikajú svojím humorným potenciálom. (Naživo v anglickom jazyku)

Pohľadnica z Bombaja / Postcards (Season 1)

Slobodná matka z Nigérie sa rozhodne podstúpiť lekársku prehliadku v Indii. Jej cesta cez tento fascinujúci kraj nekončí len u lekára, ale prináša aj stretnutia s rôznymi ľuďmi, ktoré zásadným spôsobom menia ich životy.

Makléri z Orange County / Selling the OC (Season 3)

Realitná spoločnosť rozširuje svoje pôsobenie do okresu Orange County v Kalifornii, známeho svojimi veľkolepými vilami na pobreží. Nový tím maklérov vstupuje na scénu s veľkými ambíciami a ešte väčšími egami, pripravení premeniť tento trh svojím jedinečným prístupom a schopnosťami.

Bez polevy / Unfrosted (2024)

V komédii Bez polevy (2024) sa Jerry Seinfeld premení na Boba Cabanu, vyššieho manažéra v Kellogg's z roku 1963 v Michigane. Jeho svet sa obráti naruby, keď zistí, že ich hlavný konkurent Post práve uvádza na trh inovatívny pekárenský výrobok, ktorý môže revolučne ovplyvniť odvetvie vďaka svojej jednoduchej skladovateľnosti. 


4. Máj

Katt Williams: Woke Foke (LIVE)

V špeciálnom stand-up show zavíta na pódium legenda komédie Katt Williams, ktorý sa rozhodne odviazať a rozosmiať publikum ako nikdy predtým. No tentoraz nepôjde len o smiech - Katt sa otvára ako nikdy predtým a prezrádza tajomstvá a zážitky zo svojho osobného života. Spolu s jeho ostrým a nekompromisným humorom to bude večer plný smiechu a emócií.

Neobvyklá rodina / The Atypical Family (Season 1)

Súčasná doba prináša množstvo problémov aj pre jednu neobvyklú rodinu, ktorej členovia postupne strácajú svoje výnimočné superschopnosti. Keď sa zdá, že ich jedinečné schopnosti miznú bez návratu, do ich života vstupuje záhadná žena, ktorej prítomnosť zmení všetko.


5. Máj

Grilování Toma Bradyho / Roast of Tom Brady (LIVE)

Na pódiu s hviezdami sa stretáva legendárny hráč NFL Tom Brady, ktorý sa postaví vtipným útokom jedného komika za druhým. Celým večerom s humorom a športovým duchom ho však smeruje moderátor Kevin Hart. Pri každom útoku sa Brady s úsmevom bráni, čím dáva priestor pre nekonečný rebríček vtipov a žartov.


7. Máj

Boháči v Koreji / Super Rich in Korea (Season 1)

Náhľad do života v Kórei nám ukazuje, že blahobyt a spokojnosť nezávisia výlučne na majetku. Dokonca aj magnát zo Singapuru, dedič luxusnej talianskej firmy či aristokratka z Pakistanu sa môžu inšpirovať tým, ako si ľudia žijú v tejto krajine, kde plné vrecká nie sú vždy nutnosťou na dosiahnutie šťastia a kvality života.


8. Máj

Finále: Útok na Wembley / The Final: Attack on Wembley (2024)

Anglicko stojí na pokraji histórie, keď má konečne šancu dosiahnuť veľký futbalový úspech. Pred finálovým zápasom Eura sa však udialo niečo nečakané - šesťtisíc fanúšikov, bez vstupeniek vtrhne na štadión vo Wembley, vyvolávajúc chaos a nechávajúc za sebou spúšť. Táto udalosť je dôkazom vášne a odhodlania, ktoré futbal dokáže v ľuďoch vyvolať, no aj upozornením na dôležitosť riadenia a bezpečnosti pri takýchto udalostiach.


9. Máj

Bodkin (Season 1) 

V tejto temnej írskej komédii Bodkin (2024) od Netflixu sa skupina podcastérov zameriava na odhaľovanie skrytých tajomstiev malebnej írskej dedinky. Ako sa ponárajú hlbšie do svojho vyšetrovania, začínajú odhaľovať pravdu, ktorá ukazuje temnejšiu stránku a čo sa skrýva pod idylickou tvárou mesta.

Nevestina mama / Mother of the Bride (2024)

Matka sa rozhodne doprovádzať svoju milovanú dcéru na tropický ostrov, kde sa má konať jej svadba. Avšak, keď prídu na miesto, matka zdesená zistí, že ženíchom jej dcéry je jej bývalý priateľ, ktorého nevidela desaťročia...

Díky, ďalší / Thank You, Next (Season 1)

Po bolestnom rozchode sa mladá právnička rozhodne vrhnúť do chaotického sveta moderného randenia. Jej najlepšími kamarátmi sa stávajú spoľahlivou oporou v tomto dobrodružstve plnom neistoty a prekvapení. S ich pomocou sa učí objavovať nové aspekty seba samého a zároveň nachádzať radosť a humor aj v najtuhších situáciách. Spoločne prekonávajú prekážky a objavujú krásu nových začiatkov v živote.

Ochranca monarchov / The Guardian of the Monarchs (2024)

V lesíkoch mexického štátu Michoacán prebýva ohromné množstvo motýľov monarchov, vytvárajúc jedinečný a kúzelný pohľad. Za ich ochranu a zachovanie bojoval neúnavne aktivista Homero Gómez, ktorý sa venoval ochrane tohto ohrozeného druhu a jeho životného prostredia. Avšak, jedného dňa sa nečakane stratil. Jeho zmiznutie vyvolalo veľkú vlnu obáv a otázok, a jeho príbeh ukázal, aké dôležité je pokračovať v boji za ochranu prírody a jej obyvateľov, aj keď to znamená čeliť rizikám a nebezpečenstvám.


10. Máj

Diova krv / Blood of Zeus (Season 2) 

Novinka na Netflixe na ktorú sa tešia priaznivci Blood of Zeus v podobe druhe sérií! V starovekom Grécku vedie Heron obyčajný život domýšľajúc si, že je len ďalším z mnohých. Avšak, jedného dňa sa jeho svet obráti hore nohami, keď zistí, že je v skutočnosti synom Dia, kráľa bohov a má pred sebou osudovú úlohu: zastaviť armádu démonov, ktorá chce zničiť svet. Heron sa ocitá v strede konfliktu medzi bohmi a démonmi a jeho život sa zmení na epické dobrodružstvo, kde sa musí postaviť tvárou v tvár nebezpečenstvu a odhaliť svoju pravú silu, aby zachránil svet pred temnou hrozbou.

U vraha v kuchyni / Cooking Up Murder: Uncovering the Story of Cesar Roman (Season 1)

Dokumentárny seriál sa zameriava na komplexný prípad vraždy, v ktorej bol obvinený slávny kuchár zo Španielska. Tento šokujúci príbeh odhaľuje, ako si kuchár vybudoval svoju úspešnú kariéru na spletitej sieti klamstiev, podvodov a falošných identít. Sledujeme ako sa rozvíjajú udalosti od prvých podozrení až po odhalenie pravdy o tom, čo sa naozaj stalo. Seriál nás zavedie do temných zákutí slávy a ukáže že nie všetko, čo sa leskne je zlato.

Zo života leopardov / Living with Leopards (2024)

V prírodopisnom dokumente sleduje filmový štáb úžasnú cestu dvoch leopardích mláďat od prvých dní po narodení až do dospelosti. Kamera prináša pohľad zblízka na ich život v divočine, zaznamenáva ich prvé kroky, ako sa učia loviť, bojovať o územie a budovať si vlastnú rodinu. Tento dokument nás zavádza do srdca divočiny a ukazuje nám krásu a tvrdosť života leopardov vo svojom prirodzenom prostredí.

Ultimátum: Južná Afrika / The Ultimatum: South Africa (Season 1) 

Toto je emocionálny experiment, v ktorom sa súťažiaci zo šiestich párov ocitnú v silnom pokušení a čelia bolestivej zrade. Každý pár je vystavený tlaku, keď si vymenia svojich partnerov a musia sa rozhodnúť s kým chcú zostať a koho opustia.


11. Máj

Kevin Hart: Cena Marka Twaina za humor / Mark Twain Prize Award: Kevin Hart (2024)

Na milej a veselej udalosti sa stretávajú najslávnejší komici, aby vzdali hold Kevinovi Hartovi, ktorý práve získal Cenu Marka Twaina za humor. Napriek slávnostnej atmosfére a formálnemu vyhláseniu ceny sa kolegovia rozhodli urobiť z večera skutočné divadlo, kde na laureátovi nenechávajú nič suché. Vtipy a žarty lietajú na všetky strany, keď sa spomína na jeho najzábavnejšie momenty a vtipné príhody. Je to večer plný smiechu, radosti a priateľstva, ktorým je Kevin Hart ústrednou postavou a hviezdou večera.


15. Máj

Ashley Madison: Sex, klamstvá a hanba / Ashley Madison: Sex, Lies & Scandal (2024) 

Online zoznamka pre zadaných sa stáva terčom útoku hackerov, ktorí úspešne prelomia zabezpečenie a získajú intímne údaje miliónov užívateľov. Tieto citlivé informácie, ktoré sa dostanú na verejnosť spôsobia nielen kolaps dôvery voči platforme, ale aj obrovský osobný a emocionálny chaos. Mnohí ľudia zistia, že ich manželstvá sú na pokraji zániku, zatiaľ čo iní stratia dôveru v svojich partnerov.

 

16. Máj

Bridgertonovi / Bridgerton (Season 3 – Volume 1)

Osem nerozlučných súrodencov z rodu Bridgertonovcov sa vydáva na cestu hľadania lásky a šťastia v londýnskej smotánke. Serial je inšpirovaní úspešnými románmi od Julie Quin.

Maestro v d moll / Maestro in Blue (Season 2)

Hlavná hviezda hudobného festivalu dorazí na malebný ostrov s plánom užiť si zábavu a hudobnú atmosféru. Avšak, nečakane sa tam ocitne v spletitej sieti vzťahov medzi miestnymi obyvateľmi a zamiluje sa.


17. Máj

Moc polície / Power (2024)

Dokument sa zaoberá históriou americkej polície a kladie dôležitú otázku na zamyslenie: Kto je v skutočnosti mocnejší - ľudia alebo polícia? Sledujeme vývoj policajného zboru v Spojených štátoch, od jeho vzniku až po súčasnosť a skúmame jeho vzťah s občanmi a mocou. Dokument odhaľuje zložitosť tohto vzťahu a otvára diskusiu o dôležitých otázkach týkajúcich sa spravodlivosti, práv a slobôd jednotlivca voči autoritám.

The 8 Show (Season 1)

Osem ľudí uväznených v záhadnej osemposchodovej budove sa zapojí do lákavej, ale nebezpečnej relácie, v ktorej si postupne zarábajú peniaze.

Jednorožec Thelma / Thelma the Unicorn (2024)

Animovaná rozprávka Jednorožec Thelma. Malý spievajúci poník túži po sláve a veľkom sne stať sa nablýskaným jednorožcom. Avšak, keď sa konečne premení na toho blyštivého jednorožca, rýchlo spozná, že nie je všetko také krásne ako sa zdá.


19. Máj

Golden Kamuy (2024)

Na ostrove Hokkaidó sa stretávajú vojnový veterán a dievča z národa Ainu, spolu hľadajúci poklad podľa tajomnej mapy vytetovanej na koži zločincov. Avšak, ich úsilie je ohrozené, keď zistia, že rovnaký nápad má aj partia outsiderov a bývalých vojakov, ktorí sa rozhodnú ísť po poklade tiež.


21. Máj

Rachel Feinstein: Big Guy (2024)

Rachel Feinstein sa v tomto špeciálnom prevedení stand-up komédie riadne vyšantí.


22. Máj

Londýn na predaj / Buying London (Season 1)

Daniel Daggers a jeho tím sa špecializuje na obchodovanie s luxusnými nehnuteľnosťami v celim Londýne. Ich ceny a dramatické situácie, ktoré pri tomto obchodovaní zažívajú vás určite ohromia.

Najdrsnejšie špeciálne jednotky sveta / Toughest Forces on Earth (Season 1)

Traja dobrodružní veteráni sa rozhodnú pridať k výcviku elitných vojenských jednotiek po celom svete. Počas tohto dobrodružstva majú jedinečnú príležitosť dôkladne spoznať ich taktiky a zbrane.


23. Máj

Ilúzie na predaj: Podvod menom Generace Zoe / El vendedor de ilusiones: El caso Generación Zoe (2024)

Dokument sa zameriava na vzostup a pád argentínskej firmy s názvom Generation Zoe. Táto sieť, ktorá mala ponúkať duchovný koučing a osobnostný rozvoj, odhaľuje svoju temnú podstatu ako zásterku pre obrovský podvod.

Garouden: Cesta vlka samotára / Garouden: The Way of the Lone Wolf (Season 1)

Džuzo Fudžimaki, ktorý sa skrýva pred spravodlivosťou je nútený čeliť nebezpečnej úlohe. Vydierači ho donútia zúčastniť sa nelegálneho turnaja, kde sa musí stretnúť tvárou v tvár s elitnými bojovníkmi v súboji na život a na smrť.

In Good Hands 2 (2024)

Otec a syn zápasia s novými začiatkami po tragédii, no podarí sa im zaplniť prázdnotu po milovanej žene a matke?

Gumy, kam sa pozrieš / Tires (Season 1)

Naštartujte motory a pripravte sa na divokú jazdu s komediálnym seriálom Gumy, kam sa pozrieš / Tires (2024) od stand-up komika Shanea Gillisa, ktorý bude mať premiéru exkluzívne na Netflixe 23. mája.


24. Máj

Atlas (2024)

Jennifer Lopez sa pripravuje na vesmírny let. V novom akčnom filme Atlas (2024) vidíme Lopez uväznenú na vzdialenej planéte, aby chránila život na Zemi. Táto novinka sa dostane na Netflix 24. Mája 2024!

Jurský svet: Teória chaosu / Jurassic World: Chaos Theory (Season 1)

Partia z Kriedového kempu sa stretáva aby sa postavila celosvetovému sprisahaniu, ktoré hrozí nielen dinosaurom, ale aj ich vlastnej existencii. Čas na akciu je teraz! Sú pripravení čeliť nebezpečenstvu a zachrániť svoj svet?

Mulligan (Part 2)

V satirickej komédii sa mimozemšťania rozhodnú zničiť takmer celú Zem a len pár vyvolených ľudí prežije. Z trosiek sa títo preživší snažia vybudovať lepšiu Ameriku. S humorným prístupom sa pokúšajú vytvoriť nový začiatok a zvládnuť extrémne podmienky, ktoré sa im ponúkajú.

Moje dievča je démon / My Oni Girl (2024)

Tvrdohlavé dievča hľadá svoju mamu a na mystickú výpravu vytiahne aj nesmelého chlapca...


25. Máj

Franco Escamilla: Milovník žien / Franco Escamilla: Ladies’ Man (2024)

Pubertálne lásky so zlým koncom, nepríjemne dlhé bozkávanie aj rockové hviezdy v scénach s prekvapivým koncom? Franco Escamilla ovládne javisko a divákom nedá vydýchnuť.

 

29. Máj

Bionic (2024)

Keďže pokroky v robotike povyšujú paralympijských športovcov na nové športové hviezdy, Maria má sen súťažiť so svojou sestrou. Splnenie tohto sna si však vyžaduje ponoriť sa do sveta zločinu a násilia.

Farby zla: Červená / Colors of Evil: Red (2024)

Na pláži v poľskom Trojmestí sa objaví telo mladej dievčiny. Štátny zástupca spojí svoje sily s matkou obete, aby odhalili páchateľa.

Dancing for the Devil: The 7M TikTok Cult (2024)

Tanečníci z TikToku sa nechajú vtiahnuť do jednej manažérskej firmy a jej cirkvi. Avšak zisťuje sa, že zakladateľ má niečo za lubom a celá situácia je úplne iná, ako sa na prvý pohľad zdá.

30. Máj

Eric (Limited Series)

Eric (2024) miniséria Netflixu situovaná do New Yorku osemdesiatych rokov sleduje Vincenta, oddaného rodinného muža, ktorý vytvára obľúbený detský televízny program Good Day Sunshine...

Geek Girl (Limited Series)

Mladej Harriet sa nikdy nedarí zapadnúť medzi ostatných. No keď ju si všimne modelingová agentúra z Londýna, začne si uvedomovať, že niektorí ľudia budú vždy vyčnievať z davu.

31. Máj

Kúsok teba / A Part of You (2024)

Ako žiť ďalej po strate blízkej osoby? Emotívna horkosladká dráma o dospievaní, v ktorej sa mladé dievča po tragickej udalosti dáva zase dohromady.

How to Ruin Love: The Proposal (Season 1)

Zoleka, ktorá má podozrenie na neveru plánuje chytiť svojho priateľa pri čine...

Už nebudeme mlčať / Raising Voices (Season 1)

Študentka ohlási, že na jej strednej škole došlo k sexuálnemu napadnutiu. Vyšetrovanie jej potom prevráti život naruby a jej vzťahy s ostatnými prejdú ťažkou skúškou.

Ak používate tento zoznam pre svoj článok, citujte nás !

Zdroj: Netflix.com, Youtube, whats-on-netflix.com, imdb.com