Skip to main content

Novinky na Netflixe, Marec 2024

Novinky na Netflixe, Marec 2024

Novinky na Netflixe, Marec 2024

Netflix novinky za mesiac marec 2024 sú tu! Medzi ne patrí Kozmonaut z Čiech / Spaceman (2024) - Adam Sandler je hlavným predstaviteľom tohto nového sci-fi filmu, ktorý sleduje osud astronauta počas jeho pôsobenia na okraji slnečnej sústavy a jeho úvahy nad životom na Zemi. Dopomôcť mu v tom má prastarý tvor, ktorého objaví v útrobách svojej lode.

Fantasy novinka od netflixu Mladá dáma / Damsel (2024) prichádza so silným príbehom o slečne (Millie Bobby Brown), ktorá súhlasí s manželstvom s princom, len aby zistila, že sa stala obeťou dávneho dlhu kráľovskej rodiny.

Debutový seriál od Guya Ritchieho s názvom Gentlemani prinesie divákom napätie a nečakané zvraty. Eddie Halstead (Theo James) zistí, že je dedičom drogového impéria...

Nezabudnuteľným zážitkom bude aj sci-fi seriál Problém troch telies / 3 Body Problem, ktorý sa inšpiruje populárnou trilógiou sci-fi kníh.

A fanúšikovia komediálneho žánru sa môžu tešiť na návrat Lindsay Lohan na Netflixe v komédii Írske prianie / Irish Wish (2024).

Všetky tieto skvelé novinky na Netflixe za mesiac marec 2024 si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

1. Marec

Aníkúlápó: Prízrak sa prebúdza / Aníkúlápó: Rise of the Spectre (Season 1)

Saro, neúnavný cestovateľ sa musí vyhnúť temnému osudu, ktorý mu hrozí. Navrátil sa do Ojuma so zadaním dokončiť úlohu, ktorá sa zdá byť takmer nemožná.


Fúria Paríža / Furies (Season 1)

Mladá žena túži po pomste za stratu svojho otca a preto hľadá Fúriu, ktorá má v parížskom podsvetí silný vplyv a vie urobiť poriadok. Avšak namiesto pomoci, Fúria ju uväznila do spletitej siete jej vlastných intríg.


Právny slalom / Maamla Legal Hai (Season 1)

V súdoch v indickom Patparganji panuje chaos. Zdá sa, že pomätení úradníci sa usilujú konať v mene spravodlivosti, no každým krokom narazia na novú prekážku.


Volám sa Lo Ki-wan / My Name is Loh Kiwan (2024)

Lo Ki-wan, ktorý unikol z Severnej Kórey sa zoufalo snaží získať v Belgicku štatút utečenca. Avšak narazí na ženu, ktorej duševná pohoda je na bode zlomu, pretože stratila každú iskru nádeje.


Kozmonaut z Čiech / Spaceman (2024)

Sleduje cestu Jakuba Procházku (Adam Sandler), astronauta, ktorý začína pochybovať o tom či jeho manželstvo bude aj po návrate domov plné lásky. Pri svojom úsilí o napravenie vzťahu so svojou ženou Lenkou (Carey Mulligan) dostáva neočakávanú pomoc od tajomnej starobylej bytosti, ktorú objavuje skrytú v hlbinách svojej kozmickej lode...

 

3.  Marec

The Netflix Slam (2024)

Veľkolepé tenisové živé stretnutie, v ktorom sa v Las Vegas stretne legendárny Rafael Nadal s Carlosom Alcarazom.


4. Marec

Hot Wheels: Závod! / Hot Wheels Let’s Race (Season 1)

V tréningovom tábore Super Garáž sa šestica nadaných detí učí, ako sa stať hviezdami novej generácie výnimočných pretekárov.


5. Marec

Hannah Gadsby: Gender Agenda (2024)

Na pódiu londýnskej sály Alexandra Palace sa uskutoční vtipná prezentácia genderqueer komikov z rôznych kútov sveta. Hostiteľkou večera bude ocenená Hannah Gadsby.


Nepolepšovňa: Podvody, sekty, únosy / The Program: Cons, Cults, and Kidnapping (Limited Series)

Žena, ktorá stále trpí desivými spomienkami na časy strávené v polepšovni, odhaľuje korupciu a temné stránky v systéme starostlivosti o mládež.

6. Marec

Dokonalý švih / Full Swing (Season 2)

Dokumentárny seriál vás zavedie do fascinujúceho sveta profesionálnych golfistov, ktorí čelia výzvam nielen na ihrisku, ale aj vo svojom súkromnom živote počas náročnej súťažnej sezóny.


SuperSex (Season 1)

Príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami o tom, ako Rocco Siffredi unikol skromnému životu a stal sa najväčšou pornohviezdou sveta.

7. Marec

Pokémon Horizons: The Series (Season 1)

Pridajte sa k Liko a Royovi spolu s ich partnermi Pokémonmi, Sprigatitom a Fuecocom na neuveriteľnej ceste naprieč rôznymi regiónmi s novými spoločníkmi a rozkošnými Pokémonmi.


Gentlemani / The Gentlemen (Season 1)

Ďalšia seriálová netflix novinka sú Gentlemani! Eddie Horniman (Theo James) nečakane zdedí rozsiahly vidiecky statok po svojom otcovi, kde odhalí, že je súčasťou utajeného obchodu s marihuanou. Navyše nebezpeční gangstri z britského zločineckého podsvetia sa usilujú o svoj podiel na tomto obchode. 


Signál / The Signal (Limited Series)

Príbeh sa zameriava na astronautku menom Paula (Peri Baumeister), ktorá po mesiacoch strávených vo vesmíre na palube ISS sa chystá domov, aby sa znovu stretla so svojou rodinou.

8. Marec

Vyfúknutie / Blown Away (Season 4)

Desať vynikajúcich umelcov zapáli ohnivú súťaž vo fúkaní skla. Jeden z nich si odnáša grandióznych 60 000 dolárov a titul šampióna.


Mladá dáma / Damsel (2024)

Millie Bobby Brown si zahraje rolu mladej ženy, ktorá po súhlase na sobáš s krásnym princom zistí, že to všetko bolo fingované. Je určená splatiť starý dlh tým, že bude obetovaná obrovskému drakovi v horskej jaskyni.

9. Marec

Kráľovná sĺz / Queen of Tears (Season 1)

Kráľovná maloobchodu a princ supermarketov prekonajú manželskú krízu a ich láska sa zázračne obnoví, rozkvitne znova.

11. Marec

Mladá modrá krev / Young Royals (Season 3)

Princ Wilhelm sa pomaly adaptoval na nový život na prestížnej Hillerskej internátnej škole. Avšak počúvať hlas svojho vlastného srdca bude ťažšie, než si pôvodne myslel.

12. Marec

Zlomové okamihy: Atómová bomba a studená vojna / Turning Point: The Bomb and the Cold War (Limited Series)

Dokumentárny seriál, v ktorom autentické výpovede a komentáre svetových osobností dôkladne preskúmavajú zákulisie studenej vojny a jej vplyv na súčasný svet.


Steve Trevino: Simple Man (2024)

Komik Steve Treviño v tomto optimistickom stand-up špeciáli opisuje rodinný život.

13. Marec

Pekná banda / Bandidos (Season 1)

Po objavení starovekej mapy sa Miguel (Alfonso Dosal), Lilí (Ester Expósito), Wilson (Juan Pablo Medina) a ďalší banditi vydávajú na dobrodružstvo v mexickom Karibiku plné nebezpečenstiev v snahe objaviť poklad, ktorý bol stratený mnoho rokov. 

14. Marec

Gaspar má 24 hodín / 24 Hours with Gaspar (2024)

Súkromný detektív, ktorého od smrti delí iba 24 hodín sa púšťa do vyšetrovania stôp v prípade záhadného zmiznutia svojej kamarátky z detstva.


Zlodej môjho srdca / Art of Love (2024)

Policajtka z Interpolu sa dozvie, že zlodej umeleckých predmetov ktorému ide po krku je jej bývalý milenec. Aby ho však chytila priamo pri čine, musí si vytvoriť sofistikovaný plán, ktorý využije ich osobné spojenie a zraniteľnosti.


Girls5Eva (Season 3) 

Jedinečná dievčenská skupina z 90. rokov sa pokúša o comeback, zatiaľ čo veselo naviguje rodinu a vzťahy, plus radosti a bolesti stredného veku.


Red Ollero: Mabuhay Is A Lie (2024)

V svojom prvom veľkom stand-up špeciáli svojrázny komik Red Ollero rozpráva o fastfoodoch, trápnom sexe a problémoch, ktoré postihujú ľudí, ktorí sú len trochu slávni.

15. Marec

Kuracia kroketa / Chicken Nugget (Season 1)

Žena vstúpi do podivného stroja a zrazu sa z nej stáva... kuracia kroketa?! Našťastie má nápadníka, ktorý sa spolu s jej otcom vydáva na bláznivú misiu s cieľom ju vrátiť naspäť do ľudskej podoby.


Írske prianie / Irish Wish (2024)

Top netflix komédia za mesiac marec bude Írske prianie. V tomto rozprávkovom príbehu Lohan zohráva rolu Maddie, vernej družky na svadbe jej najlepšej kamarátky v malebnom Írsku. Avšak Maddie nie je obyčajnou družkou - jej srdce je plné tajnej lásky k ženíchovi a žiarlivosti voči neveste.


Gratulujem, je to vražda / Murder Mubarak (2024)

Počas vyšetrovania vraždy sa netradičný policajt rozhodne sústrediť na rad podozrivých. Vstupuje do ich sveta ako outsider, avšak rýchlo zisťuje, že je toho oveľa viac než sa na prvý pohľad zdalo.


The Outreau Case: A French Nightmare (Limited Series)

Tento dokumentárny film sa venuje tragickému prípadu zneužívania detí a súdnej katastrofe, keď sa vráti k prípadu Outreau, ktorý patrí medzi najväčšie škandály vo francúzskej histórii.

18. Marec

Mladá modrá krv / Young Royals - záverečná časť (Season 3)

Záverečná časť seriálu mladá modrá krv.


Navždy mladá modrá krv / Young Royals Forever (2024)

Špeciálny dokumentárny film nasleduje hercov aj štáb počas celej produkcie seriálu Mladá modrá krv, zachytávajúc ich cestu od kastingov až po poslednú klapku, kde vdýchli život do dojemného príbehu Wilhelma a Simona.

19. Marec 

Brian Simpson: Live from the Mothership (2024)

Komik Brian Simpson ide v tomto nefiltrovanom stand-up špeciáli na plné bomby !


Královny navždy / Forever Queens (Season 2)

Seriál sa zameriava na kráľovné mexického šoubiznisu, ktoré otvárajú novú kapitolu vo svojej bohatej kariére. V hlavných rolách sa predstavia Lucia Méndez, Laura Zapata, Sylvia Pasquel a Lorena Herrera.


Physical: Sto statočných / Physical: 100: Season (Season 2)

Stovka súťažiacich vo vynikajúcej forme čaká na sériu náročných úloh. Ten, kto ich všetky zvládne, bude odmenený vytúženým titulom a poriadnym balíkom.

21. Marec

Problém troch telies / 3 Body Problem (Season 1)

Príbeh Problém troch telies (2024) sa začína okolo mladej ženy, ktorej osudné rozhodnutie v 60. rokoch minulého storočia v Číne zasiahlo nielen do jej života, ale vytvorilo aj nezvratné následky v čase a priestore. 

22. Marec

Realitné esá z Beverly Hills / Buying Beverly Hills (Season 2)

Mauricio Umansky prostredníctvom svojej rodinnej firmy The Agency ponúka najluxusnejšie nehnuteľnosti v Beverly Hills. Avšak na každom rohu číha poriadna dráma, ktorá robí obchodovanie s nehnuteľnosťami ešte zaujímavejším.


Shirley Chisholmová: Kandidátka na prezidentku USA / Shirley (2024)

Film zachytáva mimoriadnu politickú cestu Shirley Chisholmovej, učiteľky a aktivistky, ktorá rozbila bariéry tým, že sa stala prvou čiernou ženou zvolenou do Kongresu Spojených štátov. V roku 1972 sa vpísala do histórie, keď sa odvážila kandidovať na prezidenta USA.


Casagrandovi vo filme / The Casagrandes (2024)

Na dovolenke v Mexiku Ronnie Anne oslavuje svoje dvanáste narodeniny. Avšak nešťastnou náhodou oslobodí mytickú bohyňu, ktorá uviazla v horách, a na pomoc jej musí prísť zvyšok jej rodiny.

25. Marec

Gábinin kúzelný domček / Gabby’s Dollhouse (Season 9)

Roztomilé mačiatka, nápadité myšlienky a kúzelné dobrodružstvá! Milovníčka mačiatok Gábi a jej verný parťák Pandy vás pozývajú na skvelé mačacie dobrodružstvá plné zábavy.

26. Marec

Dave Attell: Hot Cross Buns (2024)

Komik Dave Attell predvádza svoj stand-up program so sériou vtipných príbehov.

27. Marec

Odpočívať v pokoji / Rest In Peace (2024)

Sergio, ktorý sa nachádza v zúfalej situácii a jeho zdravie mu práve neslúži dostane nečakanú príležitosť zaistiť finančnú istotu pre svojich najbližších. Avšak aby to dosiahol, musí sa navždy vytratiť z ich života.


Biblia: Príbeh o Mojžišovi / Testament: The Story of Moses (2024)

Dokumentárno-dramatický seriál sleduje pozoruhodný život princa a proroka menom Mojžiš, pričom je doplnený o názory teológov a historikov.


Tvoja viera / The Believers (Season 1)

Traja podnikatelia sa kvôli svojmu start-upu zadlžia až po uši. V nádeji na rýchle splatenie dlhov pred nepríjemnosťami v budúcnosti sa rozhodnú zahájiť riskantný podvod v budhistickom chráme.

29. Marec


Srdce lovca / Heart of the Hunter (2024)

Film sa odohráva v postdemokratickej Juhoafrickej republike, kde misia jedného muža za záchranou rodiny prerastie do boja o zastavenie skorumpovaného politika, ktorý sa snaží získať prezidentský úrad.


Je to torta? / Is It Cake? (Season 3)

Šikovní cukrári majú za úlohu upečú tortu v tvare kabelky alebo napríklad šijacieho stroja? Pri tejto úžasnej súťaži, inšpirovanej populárnym memom, sa vám budú len zbiehať sliny.


The Beautiful Game (2024)

Svetový pohár vo futbale pre bezdomovcov sa koná od roku 2001 a predstavuje takmer 70 krajín. Za posledné dve desaťročia sa turnaja zúčastnilo viac ako 1,2 milióna ľudí, ktorí hrali za 220 klubov po celom svete.


Mzda za strach / The Wages of Fear (2024)

Poslednou netflix novinkou v marci je remake filmu z roku 1953 Mzda za strach , originálny názov nesie Le salaire de la peur. Tím skúsených profesionálov má za úlohu prepraviť dve nákladné autá s vysoko výbušným nitroglycerínom cez nebezpečné púštné miesta, aby uhasili požiar na ropnom vrte. Ich závod proti času im dáva menej ako 24 hodín na splnenie tejto misie. 


Kapil Sharma’s Comedy Show (Season 1)

Keď sa Kapil a Sunil Grover spoja, smiech a šialenstvo je zaručené!

Ak používate tento zoznam pre svoj článok, citujte nás !

Zdroj: Netflix.com, Youtube, whats-on-netflix.com