Skip to main content

Novinky na Netflixe, Apríl 2024

Novinky na Netflixe, Apríl 2024

Novinky na Netflixe, Apríl 2024

Netflix novinky pre mesiac apríl 2024 sú tu! Medzi ne patrí kriminálny seriál Ripley (2024), kde darebák menom Ripley vstupuje do komplikovaného sveta plného podvodov, intrigy a vrážd v 60. rokoch New Yorku.

V Sci-Fi seriály Parasyte: The Grey / Gisaengsu: Deo Geurei sa skupina odvážnych ľudí postaví proti nebezpečným parazitickým formám života, ktoré sa živia ľuďmi a hrozia im záhubou.

Film podľa skutočných udalosti Rozhovor dekády / Scoop (2024) - Ako BBC získala bombový rozhovor s princom Andrewom o jeho priateľstve s odsúdeným sexuálnym delikventom Jeffreym Epsteinom.

Napínavé pokračovanie úspešného Sci-Fi akčného filmu Rebel Moon: Druhá časť: Jizvonoška / Rebel Moon: Part Two: The Scargiver (2024) nás zavedie do boja korunovaného veldtského domova proti silám Ríše, pričom hrdinovia čelia svojej minulosti a hľadajú svoju vnútornú motiváciu.

Všetky tieto skvelé novinky na Netflixe za mesiac marec 2024 si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

 

1. Apríl

Kúzelné Pranky Justina Willmana / The Magic Prank Show with Justin Willman (Season 1)

Justin Willman, kúzelník, komik a iluzionista, spolu so svojím tímom vymýšľa šibalské vtipy, ktoré umožňujú obyčajným ľuďom srovnať si účty s niekým iným.

 

3. Apríl

Na mieste činu: Zabijak berlínskeho nočného života / Crime Scene Berlin: Nightlife Killer (Season 1)

V roku 2012 séria brutálnych vrážd zasiahne nočný život v Berlíne ako nárazová vlna. Napriek temnote sa jedna z obetí nečakane vzdoruje smrti a začína sa okolo vraha utvárať pavučina podozrení.

Nevysvetlené javy / Files of the Unexplained (Season 1)

Mysteriózna Netflix dokumentárna séria skúmajúca rôzne tajomné stretnutia, bizarné zmiznutia, strašidelné udalosti a ďalšie mätúce javy.

Rodeo rock / Zero to Hero (2024)

Mladík musí zaskočiť za slávneho speváka country, ktorý sa mu tak trochu podobá. Táto príležitosť ho núti zvážiť veľké sny o kariére rockového hudobníka, alebo sa nechá viesť hlasom svojho srdca?


4. Apríl

Křiváci / Crooks (Season 1) 

Nepriateľské gangy z celej Európy majú v hľadáčiku mince s nevyčísliteľnou hodnotou. Kasar na odpočinok je nútený spojiť sily s mafiánom a naposledy vyraziť do akcie.

Dobré ráno, upírko / I Woke Up A Vampire (Season 1)

V deň svojich trinástych narodenín Carmie odhalí, že je v skutočnosti napoly upír so záhadnými schopnosťami. Tieto nové zistenia však ešte viac skomplikujú už tak náročné obdobie jej dospievania.

Ninjago: Dragons Rising (Season 2)

Dvaja tínedžeri z rozdielnych svetov objavia svoje nové ninja schopnosti a využívajú ich na obranu drakov pred zloduchmi, ktorí túžia využiť ich životnú silu na temné účely.

Ripley (2024) (Limited Series)

Tom Ripley, podvodník žijúci v raných 60. rokoch v New Yorku, je najatý bohatým mužom, aby odcestoval do Talianska a pokúsil sa presvedčiť jeho syna nech sa vráti domov. Tomovo prijatie práce je prvým krokom do komplexného života klamu, podvodu a vraždy.

Slzotvorca / The Tearsmith (2024)

Nica a Rigel prežili ťažké detstvo v sirotinci a neskôr sa ocitnú v adoptívnej rodine. Postupne si uvedomia, že ich k sebe ťahajú nečakané city, ktorým nedokážu odolať.


5. Apríl

Parasyte: The Grey (Season 1) 

Keď neznáme parazity násilne preberajú kontrolu nad ľudskými hostiteľmi a získavajú moc, ľudstvo sa musí postaviť proti narastajúcej hrozbe v novom hororovom Netflix seriáli.

Rozhovor dekády / Scoop (2024)

Film je inšpirovaný skutočnými udalosťami a zachytáva neúnavnú novinársku prácu, ktorá vyvrcholila do ohromujúceho rozhovoru - dobre známeho kontroverzného vystúpenia princa Andrewa v BBC Newsnight.

Antisociálna sieť: Mémy a nepokoj / The Antisocial Network: Memes to Mayhem (2024)

Začalo to s nevinnými online vtipmi, no postupne sa tématické zameranie posúvalo smerom k konšpiračným teóriám. Nakoniec sa z toho stal chaos, ktorý sa nezadržateľne prelial do reálneho sveta. Tento dokument poodhaluje históriu jednej anonymnej webovej stránky a jej vplyv na spoločnosť.


8. Apríl

Strážcovia lesa / Spirit Rangers (Season 3)

Súrodenci Kodi, Summer a Eddy sú pôvodní Američania a zdieľajú jedno veľké tajomstvo: sú Strážcovia lesa, ktorí ochraňujú národný park, kde vyrástli a ktorý považujú za svoj domov.


9. Apríl

Neal Brennan: Šialene dobrý / Neal Brennan: Crazy Good (2024)

V jeho stand-up špeciáli Neal Brennan hovorí o kryptomenách, o vychvaľovaní na internete, komplimentoch po sexe a o tom, ako úspech je prepojený so psychickým zdravím.


10. Apríl

Anthracite (Limited Series)

Starý prípad sa opätovne otvorí, keď sa stratí reportér, ktorý zaviedol svoju dcéru do malebného horského mestečka. Toto mestečko je prenasledované tajomnou sektou, ktorá skrýva temné tajomstvá a smrť.

Únos letu 601 / The Hijacking of Flight 601 (Season 1)

Únoscovia preberú kontrolu nad lietadlom a dve letušky sa ocitnú v náročnej situácii, keď musia počas vyjednávania s úradmi zabezpečiť situáciu aj na palube. Snažia sa využiť svoje schopnosti a skúsenosti, aby situáciu nejakým spôsobom zvládli a ochránili ostatných cestujúcich.

Odomknuté: Väzenský experiment / Unlocked: A Jail Experiment (Season 1)

V Arkansase sa natáča reality show priamo z väzenia, kde prebieha odvážny sociálny experiment. Šerif miestnej väznice sa rozhodol zveriť väzňom nezvyklú zodpovednosť, čo otvára dvere k mnohým nepredvídaným situáciám a prekvapeniam.

Čo má Jennifer na svedomí / What Jennifer Did (2024)

Jennifer Panová volá na tiesňovú linku s tvrdením, že niekto zastrelil jej rodičov. Avšak vyšetrovanie prípadu sa čoskoro začne sústrediť hlavne okolo nej, keďže sa objavia nejasnosti a dôkazy, ktoré naznačujú možné zapletenie.


11. Apríl

Na krídlach ctižiadostivosti / As The Crow Flies (Season 2)

Mladá fanúšička sa šťastne dostane na stáž do tímu ostrieľanej televíznej reportérky. Avšak čoskoro začne odhaľovať temné stránky veľkých ambícií, závislosti a túžby byť neustále v centre pozornosti.

Sobík / Baby Reindeer (2024) (Limited Series) 

V seriály sledujeme zložitý vzťah komika Donnyho Dunna (Richard Gadd) so svojou ženskou stalkerkou Marthou (Jessica Gunning) a ako sa táto situácia odzrkadľuje na jeho živote, keď sa napokon musí vyrovnať s hlbokou traumou.

Škola zlomených sŕdc / Heartbreak High (Season 2)

Šokujúca nástenná maľba odhalí, s kým to študenti z Hartleyskej strednej potajomky spolupracujú. Jej autorka, Amerie je kvôli tomu všetkými zavrhnutá.

Noc svätojánska / Midsummer Night (Season 1)

Carina zvolá celú rodinu na tradičnú oslavu letného slnovratu. Avšak počas oslavy začnú vychádzať na povrch dávne tajomstvá a z toho, čo mala byť príjemná udalosť, sa rýchlo stane nočná mora. 


12. Apríl

Cesta do Austrálie / A Journey (2024)

Po zdrvujúcej diagnóze si žena zbalí batoh a namiesto toho, aby sa podrobila liečbe, sa rozhodne vyraziť s najbližšími do Tasmánie. Má totiž na zozname pár snov, ktoré si chce rozhodne splniť a čas na ich dosiahnutie sa zdá byť obmedzený.

Amar Singh Chamkila (2024)

Drzé texty skromného speváka v Pandžábe podnecujú slávu a zúrivosť, keď sa vyrovnáva s prudkým úspechom a brutálnou kritikou pred svojou predčasnou smrťou.

Good Times (Season 1)

Ostrejšia a odvážnejšia verzia televíznej klasiky prináša novú generáciu Evansovcov, ktorá sa snaží prežiť na sídlisku v Chicagu. Súčasná verzia naráža na aktuálne sociálne problémy a vystihuje dynamiku moderného mesta.

Láska cez stenu / Love, Divided (2024)

Mladá klaviristka Valentina túži začať svoj život odznova, zatiaľ čo vynálezca David, ktorý býva vedľa nemá rád hluk. Ich osudy sa spoja vďaka tenkej stene cez ktorú sa nesie všetko počuteľné a tak sa zoznámia a možno aj objavia nový spôsob, ako žiť v súlade.

Odcudzenie / Stolen (2024)

Emotívna dráma inšpirovaná skutočnými udalosťami sleduje príbeh mladej Švédky z kmeňa Sámov, ktorá sa rozhodne pustiť do pátrania po vrahovi svojej rodiny, aby si s ním vyrovnala účty.

Ďateľ Woody ide na tábor / Woody Woodpecker Goes to Camp (2024)

Ďateľ Woody, ktorý bol vyhnaný z lesa, sa spokojne usadí v tábore Ju Hú. Avšak po návšteve inšpektora sa tábor ocitne v nebezpečenstve zatvorenia. Woody a jeho noví priatelia sa musia spojiť a bojovať proti hroziacemu osudu ich milovaného tábora.


16. Apríl

Jimmy Carr: Natural Born Killer (2024)

Jimmy Carr sa určite nestiahne pred kontroverznými témami a svojím ostrovtipom. Zo zbraní, náboženstva, kultúry rušenia a dokonca aj súhlasu so sexom si neruší pravidlá a s odvahou sa pohráva so všetkým, čo môže vyvolať smiech a zamyslenie.

Pravidla švindlu / Don’t Hate the Player (Season 1)

Na začiatku sa trinásť hráčov ocitne bez ničoho, no na konci majú šancu žiť v luxusnej vile a vyhrať 150-tisíc eur. Proti sebe sa postavia v súťaži, kde víťazom sa stane ten, kto vďaka najlepšej stratégii prežije a dokáže prekonať všetky výzvy.

Náš svet plný života / Our Living World (Season 1)

Úžasný prírodopisný seriál o inteligencii, vynaliezavosti a vzájomnom prepojení života na našej planéte nahovorila ikona Cate Blanchett. S jej hlbokým hlasom a nadšením pre prírodu nám tento seriál predstavuje fascinujúci pohľad na rozmanitosť a zázraky života na Zemi.

The Circle (Season 6)

V tomto sociálnom experimente a súťažnej show ide o postavenie a stratégiu. Hráči na internete flirtujú, hľadajú priateľov a snažia sa rôznymi spôsobmi, vrátane podvádzania vyhrať a získať 100 000 dolárov.

Besy podľa Grimmov / The Grimm Variations (Season 1)

Séria antológie bratov Grimmovcov.


18. Apríl

Bráchové / Bros (Season 1)

Dvaja najlepší kamaráti dostanú nečakané správy a rozhodnú sa preto vyraziť z Jeruzalema do Krakova na futbalový zápas. S nádejou, že tento výlet im pomôže na chvíľu zabudnúť na svoje problémy a užiť si spoločne nezabudnuteľný zážitok.

My sme Upshawovi / The Upshaws (Part 5)

V komediálnom seriáli z robotníckeho prostredia americkej Indiany sledujeme černošskú rodinu, ktorá sa snaží riešiť každodenné problémy a buduje si šťastný domov. Napriek ťažkostiam túžia po lepšom živote a s humorom a láskou sa snažia prekonávať všetky prekážky, ktoré im život pripraví.


19. Apríl

Rebel Moon: Druhá část: Jizvonoška / Rebel Moon: Part Two: The Scargiver (2024)

Novinka na netflixe na ktorú sa všetci nedočkavo tešíme!
Epická sci-fi franšíza sleduje odvážnu bojovníčku menom Kora (Sofia Boutella), ktorá získava spojencov z celého galaktického priestoru, aby sa postavila proti skorumpovanej vláde Materského sveta ovládajúcej mocnú armádu známu ako Impérium.


22. Apríl

CoComelon: U nás na ulici / CoComelon Lane (Season 2)

Seriál plný zaujímavých príbehov, v ktorom môžete s obľúbenými hrdinami prežívať nápadité dobrodružstvá, riešiť emócie a objavovať svet CoComelon.

Fern Brady: Autistic Bikini Queen (2024)

Svojrázna škótska komička si to v stand-upovom vystúpení z Bristolu vybaví so smrťou, starnutím a pocitmi sklamania, ktoré ľudia prežívajú v strednom veku. S humorom a ironickým pohľadom nám ponúka svoju osobitú perspektívu na tieto životné témy.


23. Apríl

Banditi: Na ceste za zlatom / Brigands: The Quest for Gold (Season 1)

Filoména sa nudí v smutnom živote v bohatej rodine na juhu Talianska, kde vládnu banditi v 19. storočí. A tak zoberie odvahu a vyrazí hľadať poklad.

Boj o raj: Komu sa dá veriť? / Fight for Paradise: Who Can You Trust? (Season 1)

Súťažiaci sa vo vile aj v džungli musia držať priateľov pekne pri tele a nepriateľov ešte bližšie. Súťažia o cennú odmenu v podobe stotisíc eur a bojujú s konkurenciou, intrikami a ťažkými podmienkami, aby sa nakoniec dostali do "raja" a stali sa víťazmi.


24. Apríl

Vysvoboď mě / Deliver Me (Season 1) 

Billy a Dogge sa nechajú zlákať do gangu, ale čoskoro zistia, že sú veľmi mladí na to, aby v tomto brutálnom svete dokázali prežiť bez úhony. Brániac sa pred nebezpečenstvami, ktoré im hrozia sa musia rýchlo naučiť prežívať a chrániť sa.


25. Apríl

City Hunter (2024)

Ryo Saeba je nenapraviteľný sukničkár a súkromný detektív s výnimočnou muškou. Keď niekto zavraždí jeho parťáka, rozhodne sa s pomocou jeho dcéry pustiť do pátrania po vrahovi.

Mŕtvi mladí detektívi / Dead Boy Detectives (Season 1) 

Dvaja násťroční duchovia sa spoja s jasnovidkyňou na riešenie záhad pre svojich nadprirodzených klientov. Ich úsilie však narazí na prekážku, keď mocná čarodejnica urobí škrt cez rozpočet. Teraz musia nájsť spôsob, ako bojovať proti temným silám a ochrániť svojich klientov.


26. Apríl

Zbohom, Zem / Goodbye Earth (Season 1)

Preskúmanie zúfalstva a nádeje u jednotlivcov, ktorí si uvedomujú, že k Zemi sa rúti asteroid, ktorý znamená koniec sveta.

Zdravie prechádza žalúdkom / Hack Your Health: The Secrets of Your Gut (2024)

Vstúpte do svojho zažívacieho traktu v odľahčenom a poučnom dokumente, ktorý búra rôzne mýty o tom, akú úlohu v zdraví človeka hrá trávenie. 

Prípad Asunta / The Asunta Case (Limited Series)

Rodičia ohlásia na polícii, že ich dvanásťročná dcéra Asunta zmizla, ale čoskoro sa sami stanú hlavnými podozrivými. Príbeh je inšpirovaný skutočnými udalosťami.


29. Apríl

Niečo ako medové týždne / Honeymoonish (2024)

Novomanželia na svojej svadobnej ceste zisťujú, že sú každý z úplne iného cesta. Napriek týmto rozdielom však začínajú pociťovať príťažlivosť a lásku k sebe navzájom. Môžu sa teda tieto protiklady priťahovať a vytvoriť trvalý a silný vzťah?


30. Apríl

Fiasko / Fiasco (Season 1)

Posledná Netflix novinka v mesiaci Apríl je seriál Fiasko.
Natáčanie debutu jedného režiséra končí úplnou pohromou. Na kameru to všetko zachytí štáb, ktorý točí film o filme, pričom sa dostanú aj na vydieranie a sabotáž. Každý z nich sa musí vyposporiadať s vlastnými ambíciami a zároveň bojovať o prežitie projektu a svojej kariéry.

Ak používate tento zoznam pre svoj článok, citujte nás !

Zdroj: Netflix.com, Youtube, whats-on-netflix.com, imdb.com